Tech techline.hu 2009. január. 30. 12:12

Küldjön időzített levelet bármilyen levelezőből

Állandóan elfelejtkezünk a névnapi és születésnapi köszöntők...

Állandóan elfelejtkezünk a névnapi és születésnapi köszöntők küldéséről? Semmi gond! Akár Gmail-t, akár más levelezőrendszert használunk, a Deferred Sender  oldal segítségével pillanatok alatt összeállíthatunk egy olyan levelet, amelyet a címzetteknek csak a megadott időpontban küld el a rendszer.
A regisztrációnál meg kell adnunk e-mail címünket, majd kapunk egy jelszót, amelynek segítségével beléphetünk a rendszerbe.
Ha ez is megvan, csak használjuk kedvenc levelezőrendszerünket az időzítendő levelek elküldésére.

Csak egy gyors regisztráció

A levelet a deferred@deferredsender.com címre kell küldenünk, a tárgy lehet tetszőleges, de az első soroknak funkciója van!
Ha így kezdjük a levelet:

to tim.burton@xanga.com
tomorrow 9am


akkor az másnap 9-kor indul útnak a to kifejezés után írt címzettnek.
Ha így:

to
tim.burton@xanga.com, brett@yahoo.com
cc divya@gmail.com
13th July

akkor az július 13-án kerül kézbesítésre, a megadott három címre.

A küldések időpontját utólag is módosíthatjuk

Magát a levelet a fenti sorok után írhatjuk meg, a használható paraméterek listáját itt találjuk.
Az időzített levelek listáját megtekinthetjük a Deferred Sender oldalán látható saját lapunkon, és ott lehetőségünk van arra is, hogy utólag módosítsuk a küldés időpontját. Sajnos az ékezetes karakterekkel akadnak még gondok, de remélhetőleg ezt a problémát javítják majd a fejlesztők. Addig angol nyelvű levelek időzített küldésére kiváló a rendszer, magyarul viszont ezt a megoldást csak ékezetek nélkül tudjuk igazán kihasználni. Arra például tökéletes, hogy saját magunknak küldjünk valamiről időzített figyelmeztetést!

Hirdetés
hvg360 Ligeti Nagy Tamás 2025. január. 05. 19:30

"Nem csak egy eszköz, hanem ügynök" – Harari elmagyarázza, miért veszélyesebb a mesterséges intelligencia az atombombánál is

Miután az ember lassan beletörődik a múlt megváltoztathatatlanságába, és a jelenben nem igazán érzi jól magát, úgy döntött: a jövőt megtartja magának. Yuval Noah Harari izraeli történész új okoskönyvében az információs hálózatok fejlődését vizsgálva arra jut, lehet, hogy az emberiség történetét Valaki Más írja.