Tech techline.hu 2010. március. 18. 13:31

A Huawei Symantec megoldásaival bővíti portfolióját a Sysman Informatikai Zrt.

Egyre nagyobb igény van olyan nagy teljesítményű rendszerekre és hálózatokra, melyek egyszerre biztosítják a...

Egyre nagyobb igény van olyan nagy teljesítményű rendszerekre és hálózatokra, melyek egyszerre biztosítják a rendelkezésre állást és az adatok integritását is. Nemzetközi statisztikák szerint az átlagos cégen belüli adatmennyiség 18 havonta megduplázódik, így az adatok, készülékek és hálózatok számának megnövekedéséből fakadó terhelés miatt fokozódik a tároló- és védelmi rendszerek iránti igény. Az adatmennyiség exponenciális növekedéséből adódóan a vállalatoknak – mérettől függetlenül – nagyobb tárhelyre és hatékonyabb megoldásokra van szüksége.

A kiterjedt rendszerek fokozott veszélynek vannak kitéve, és a több csatornán érkező, gyorsabban terjedő támadások nagyobb kárt okozhatnak. A hálózatoknak emiatt kifogástalan védelemmel kell rendelkezniük.

A Sysman Informatikai Zrt. 2002 óta a magyar IT infrastruktúra-piac egyik meghatározó szereplője. A Huawei Symantec globálisan elismert megoldásaival kiegészített portfóliója révén a Sysman teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinek az IT infrastruktúra és adattárolás területén.

„Független informatikai vállalatként mindig a lehető legszélesebb termékportfolióval szeretnénk ügyfeleinknek optimális megoldást nyújtani. A Symantec-kel régóta jól működő és eredményes a kapcsolatunk, ez is magyarázza, hogy portfóliónkat Huawei Symantec termékekkel bővítettük. Az új termékek fontos piaci igényekre adnak választ a hálózati biztonság és adattárolás területén. Biztosak vagyunk benne, hogy a bevezetett adattárolók mostani és leendő ügyfeleink számára is hatékony megoldást jelentenek” – nyilatkozta Hermesz Miklós, a Sysman Informatikai Zrt. vezérigazgatója.

Termékek
Az Oceanspace S2600 sorozat kis- és középvállalatokra szabott harmadik generációs adattároló. Legújabb fejlesztésű felépítésének köszönhetően az S2600 felhasználóbarát és energiatakarékos kezelési felületet nyújt, amely egyszerre biztosítja a gazdaságos tárolási rendszert és felel meg az adatvédelmi kívánalmaknak.
További információ a termékről >>>

A gyors adatnövekedésből eredő problémák megoldására a Huawei Symantec megalkotta az Oceanspace N8000 egyesített tárolási rendszerét, amely konszolidált tárolást biztosít.
Az Oceanspace N8000 egyesített tárolási rendszere a file alapú szervereket NAS alkalmazással, a blokk alapú tárolást pedig Fabric Channel/iSCSI NAS megoldással konszolidálja. Az Oceanspace N8000 nagy teljesítményű, könnyen bővíthető és menedzselhető, az összes vállalatméretre optimalizálható megoldás. A rendszerek a legkülönbözőbb szektorokban alkalmazhatóak, így a kormányzatban, vállalatoknál, oktatási intézményeknél és a médiában egyaránt implementálhatóak.
További információ >>>

A Huawei Symantec Oceanspace VTL3500 a kis- és középvállalatok számára optimalizált virtuális háttértár. A VTL3500 a nagy teljesítményű virtualizáció és integrált dizájn találkozása; a gyors backup és a hatékony De-dupe funkció könnyen kezelhető és karbantartható.
A VTL3500 párhuzamosan futó alkalmazásokkal együtt is implementálható, skálázott tárolót, károsodás visszaállítót, felosztott háttértárat és PTL menedzsmentet is nyújt. Az kkv-k számára a legmegfelelőbb ár-érték arányú megoldás.
További információ >>>

* * * Támogatott hitel vállalkozások számára

A Széchenyi Kártya Program némileg megváltozott feltételekkel, Széchenyi Kártya Program MAX+ néven folytatódik 2023-ban. Ennek köszönhetően év végéig fix 5 százalékos kamat mellett kaphatnak kölcsönt céljaik megvalósításához a vállalkozások. Ez a jelenlegi piaci kamatozású vállalkozói hitelekhez képest 12-18 százalékos kamatelőnyt jelent. A Bankmonitor Széchenyi Hitel kalkulátorával a vállalkozások ellenőrizhetik, hogy milyen támogatott hitelt igényelhetnek.

Hirdetés
hvg360 Tiszai Balázs 2025. január. 06. 09:30

MVM-terjeszkedés Romániában: a helyiek szerint Orbán most tolja be az országba Putyin trójai falovát

A magyar állami energiacég kivásárolja a német E.On-t Románia második legnagyobb gázcégéből. A helyi félelmek szerint, ha az üzlet lezárul, az MVM orosz gázzal fogja ellátni az ország háztartásainak csaknem felét, és ezzel nagyban erősödik Moszkva befolyása Bukarestben. A tranzakció 2025 első felében zárulhat, de még elkaszálhatják. Ennek az esélyét erősítheti az a sürgősségi rendelet, mellyel a román kormány megakadályozhatja a stratégiai fontosságú vállalatok “ellenséges” átvételét.