Vállalkozás hvg.hu 2019. január. 29. 17:22

Nagyot változnak a kedvezmények az Erste Wizz Air hitelkártyájánál

A bank további három évig forgalmazza majd a hitelkártyát, de az ahhoz kapcsolódó kedvezmények csökkennek. A betéti kártyát ki is vezetik.

Újra az Erste Bank nyerte a Wizz Air által, a magyarországi kedvezményprogramjának üzemeltetésére kiírt tendert, így újabb három évig értékesítheti az általa tíz évvel ezelőtt bevezetett Erste Wizz Air Hitelkártyát és üzemeltetheti a szükséges háttérrendszereket.

Ebben tehát nincs változás, abban viszont igen, milyen kedvezmények kapcsolódnak a plasztiklaphoz, és milyen feltételekkel lehet igénybe venni azokat. Közleményük szerint azokat az elmúlt években megváltozott légi közlekedési szokásokhoz igazította a légitársaság.

Azok számára, akik már rendelkeznek ilyen hitelkártyával, március 1-jétől vezetik be a pontgyűjtésre és a kedvezmények jóváírására vonatkozó új szabályokat, a 2018. november 1. és 2019. január 31. között igényelt kártyák esetében pedig június 1-től. Azok, akik február 1. után igénylik a hitelkártyát, eleve a megváltozott pontgyűjtési feltételekkel kapják meg.

Az új kedvezményprogram szerint a Wizz Air Hitelkártya használatakor

  • minden, vásárlásra elköltött 100 forint után a korábbi 2 helyett már csak 1 pontot ír jóvá a pénzintézet,
  • a Wizz Air szolgáltatások vásárlása estén 100 forint után a korábbi 4 helyett pedig 2 pont jár.
  • A kártyatulajdonosok Wizz Air pontokat havonta legfeljebb 250 ezer forint vásárlási összeg után kaphatnak a korábbi 300 ezer forint helyett.

Abban nincs változás, hogy a pontokat továbbra is egy évig lehet felhasználni a Wizz Airnél.

Újdonság az is, hogy az Erste Bank április 1-től a pontokat minden regisztrált Wizz Air Hitelkártya esetében – az eddigi gyakorlattól eltérően – naponta automatikusan átvezeti a Wizz Air rendszerébe, így azt a kártyatulajdonosoknak már nem kell külön kezdeményezniük a NetBank felületén.

hvg360 Ligeti Nagy Tamás 2025. január. 05. 19:30

"Nem csak egy eszköz, hanem ügynök" – Harari elmagyarázza, miért veszélyesebb a mesterséges intelligencia az atombombánál is

Miután az ember lassan beletörődik a múlt megváltoztathatatlanságába, és a jelenben nem igazán érzi jól magát, úgy döntött: a jövőt megtartja magának. Yuval Noah Harari izraeli történész új okoskönyvében az információs hálózatok fejlődését vizsgálva arra jut, lehet, hogy az emberiség történetét Valaki Más írja.