Tech hvg.hu 2012. október. 19. 16:29

Jelly Bean? Sok Sony telefonnak csak álom marad

A Sony közzétette azon telefonjainak listáját, amelyeket frissíteni lehet az Android 4.1 Jelly Beannel. Nem túl hosszú a lista.

A Sony közzétette, melyek azok a telefonjai, amelyek Android 4.1 Jelly Bean frissítést kaphatnak. A frissítés – a The Verge szerint –  2013 első negyedében kezdődik. A szerencsés érintettek a következők: Xperia T, Xperia TX, Xperia V, Xperia S, Xperia acro S, Xperia ion, Xperia P, Xperia go, Xperia J.

Hiába vár a Jelly Beanre

A listáról azonban jó pár modell hiányzik, például az Xperia U, a Miro vagy a Tipo, és hiába is keresnénk közöttük a cég teljes 2011-es modellkínálatát. Ezeken továbbra is az Ice Cream Sandwich futhat. A frissítésre érdemesek közül a T, a TX és a V már az első negyedévben sorra kerülhet, azonban további időpontokról egyelőre nincsen hír.

A csalódottakat azzal vigasztalja a Sony, hogy számukra a frissítés nem garantálná a megfelelő felhasználói élményt, és természetesen a firmware-frissítéseket ők is megkapják.

Gazdaság Sztojcsev Iván 2024. december. 29. 07:00

És akkor januárban Novák Katalin a mozgás évének nyilvánította 2024-et, aztán történt egy s más

Egész véletlenül tökéletesen beletrafált egykori köztársasági elnökünk, amikor elrendelte, hogy 2024 legyen a mozgás éve: mozgott idén a pártrendszer (egész váratlan irányokba), a GDP-növekedési előrejelzés (magasból a nulla közelébe), a forintárfolyam (hajaj), a világpolitika, és maga Novák Katalin is, jó messzire. Megnéztük a gazdaság és a vállalkozás rovatunkból az év legolvasottabb cikkeinek listáját, és most megmutatjuk, mi érdekelte idén önöket a legjobban.