16 millió dolláros éves keresettel lehetett feljutni a leggazdagabb focisták listájára, ám az első tavaly 73 millió dollárt vitt haza.
10. David Silva
A spanyol David Silva tavaly 16 millió dollárt vitta haza, amihez persze hozzájárult a Manchester Cityben kapott busás fizetése.
9. Steven Gerrard
Az angol válogatott kapitánya a szurkolók körében az első számú kedvenc, mindenki azt várja tőle, hogy a vb-döntőig vezeti a csapatot. Gerrard tavaly 17 millió dollárt keresett, amihez persze hozzájárult, hogy a Jaguár és az Adidas is vele hirdetett.
8. Robin van Persie
A holland válogatott csatára a spanyolok elleni emlékezetes fejese miatt biztosan még népszerűbb lesz a szurkolók körében. Tavaly 19 millió dollárt keresett, amit főként a Manchester Unitedtól kapott bére tett ki, de a hirdetések is szépen hoztak neki.
7. Fernando Torres
Habár a spanyol játékos Chelse-hez való igazolása meglátszott a bevételein is, 20 millió dolláros tavalyi keresetével jutott fel a lista hetedik helyére.
6. Yaya Toure
Az Elefántcsontpart játékosa tavaly 20,5 millió dollárt keresett, amihez nagyjban hozzájárult, hogy a Puma arca.
5. Sergio Aguero
Az argentín válogatott csatára tavaly 21 millió dollárt keresett. A Manchester City elég jól fizethet neki, de a Pepsi és a Puma sem két fillérért foglalkoztathatja.
4. Wayne Rooney
Az angol csatár 22 millió dolláros vagyonával éppen csak lemaradt a lista dobogójáról. A Manchester Unitedtól kapott sztárgázsin felül a Nike-tól és az EA Sports-tól is szép összeget kap.
3. Neymar
A 22 éves brazil játékos 2013-ban 28 millió dollárt keresett többek között olyan szponzori szerződésekből, mint a Nike, Volkswagen és a Police napszemüveg márka.
2. Lionel Messi
Az argentin csatár tavaly 65 millió dollárt keresett, és olyan márkák arca, mint a Pepsi, a Turkish Airlines, EA Sports,
1. C. Ronaldo
Az első helyet tekintve nincs meglepetés, a portugál játkos tavay 73 millió dollárt keresett.
A kormányra hiába számít, aki korszerűsítené az otthonát, de akad pár lehetőség
Nehéz helyzetben van a költségvetés, ezért a kormány a falusi csok és a babaváró kivételével kivezette az ingatlancélú támogatásokat. Az uniós helyreállítási alapból esetleg még sor kerülhet mintegy 20 ezer ingatlan felújítására. Mindenki másnak maradnak a piaci megoldások.