Tech techline.hu 2012. március. 05. 22:00

Napi vásárlási körkép

A Steam mai ajánlata igazán nem mindennapi: a Gish nevű platform/logikai játékot árazták le két és fél euróra.

A Steam mai ajánlata igazán nem mindennapi: a Gish nevű platform/logikai játékot árazták le két és fél euróra. A Gish sok szakmai magazin szerint a világ legeredetibb játéka: ebben van is valami, hiszen a főhős, Gish, egy kátránypaca. Egy vasárnapi séta barátnőjével, (a kátránypacának barátnője van, bizony!) balul üt ki, amikor egy baljós figura bukkan fel egy nyitott csatornanyílásból és magával ragadja szíve hölgyét.

A segélykiáltásokat követve, Gish hirtelen Dross, egy rég elfeledett város földalatti csatornájában találja magát, tele csúszós folyosókkal, gonosz csapdákkal és néhány a valaha elképzelt legtébolyultabb lénnyel. Nem mindennapi történet! A GG az Evochron-t árazta le, most mindössze 16 euróba kerül. A játék az open-world „freeroam” űrhajós játékok kedvelőinek bizonyára ismerős, a Freelancer óta gyakorlatilag ez az egyetlen említésre méltó próbálkozás ebben a műfajban.

 

Hirdetés
hvg360 Tiszai Balázs 2025. március. 27. 11:18

Trumpcesszió: terv is van az elnök tombolása mögött, vagy csak gödörbe kormányozza az USA-t?

Vámháborút szít, szövetségeseket fenyít, és úgy akarja gyengíteni a dollárt, hogy az közben erős is maradjon – hivatalba lépése után szinte azonnal agresszív és követhetetlen gazdasági döntéseket hozott Donald Trump. A bizonytalanságok miatt nő az amerikai recesszió esélye, az elnök hívei szerint viszont mindez nem kapkodás, hanem egy átgondolt mesterterv része, amellyel Trump újraírná a játékszabályokat, és amelynek központi eleme a zsarolás.