Élet+Stílus hvg.hu 2023. január. 26. 11:24

A manhattani elitet átverő kamuörökösnő hírességeket lát majd vendégül új műsorában

Anna Sorokin, akinek az életéről már egy Netflix-sorozat is készült, a jelek szerint a házi őrizetben sem szeretne kikopni a köztudatból.

A börtön után sem tétlenkedik az orosz származású szélhámos, Anna Sorokin, aki Az örökösnő álarca mögött (Inventing Anna) című Netflix sorozatot ihlette. Az Anna Delvey néven tevékenykedő kamuörökösnő, aki a manhattani gazdagok pénzét csalta ki, már leülte a börtönbüntetését, amikor a bevándorlási hivatal letartóztatta, mert lejárt a vízuma. Így került házi őrizetbe, de nagyon úgy tűnik, hogy a leleményes csaló még ebből is igyekszik kihozni a maximumot.

Nagypályás csaló vagy gazdagokat leckéztető hős a Netflix-sorozat orosz álörökösnője?

Senkit sem ismert az amerikai felső körökben, pénze és lenyűgöző diplomája sem volt, mégis megkopasztotta a New York-i elitet az orosz származású Anna Sorokin, akinek igaz történetéről Az örökösnő álarca mögött címmel a Netflix készített minisorozatot.

A tervek szerint a 32 éves Sorokin egy reality show keretében, amely a Delvey’s Dinner Club, vagyis a Delvey Vacsora Klubja nevet kapta, hírességeket lát majd vendégül vacsorára a lakásában – írja a Guardian. Az álörökösnő az illusztris meghívottakkal a bűnözői múltjáról, a szélhámosságának köszönhető kétes hírnevéről és a házi őrizet miatti elszigeteltségéről is beszélget majd.

„Semmi sem fogható ahhoz, amikor összehozol egy válogatott baráti kört, hogy az életéről meséljen, miközben nagyszerű kulináris élményben van része” – jelentette ki a sorozat beharangozójában az Sorokin.

Az átverő művész a Page Six-nek elárulta, hogy egyebek mellett Madonnát, Elon Muskot és a szerbiai születésű performanszművészt, Marina Abramovicot is szívesen meghívná vacsorára.

A műsor producerei azt ígérik, a reality betekintést nyújt majd abba, hogy ki is valójában Anna Sorokin, azon túl, amiket eddig olvasni vagy látni lehetett róla. Bíznak benne, hogy a műsor felülmúlja a nézők elvárásait, habár azt még egyelőre nem tudni, hol lehet majd megtekinteni.

Még több Élet+Stílus a Facebook-oldalunkon, kövessen minket:

hvg360 Ligeti Nagy Tamás 2025. január. 05. 19:30

"Nem csak egy eszköz, hanem ügynök" – Harari elmagyarázza, miért veszélyesebb a mesterséges intelligencia az atombombánál is

Miután az ember lassan beletörődik a múlt megváltoztathatatlanságába, és a jelenben nem igazán érzi jól magát, úgy döntött: a jövőt megtartja magának. Yuval Noah Harari izraeli történész új okoskönyvében az információs hálózatok fejlődését vizsgálva arra jut, lehet, hogy az emberiség történetét Valaki Más írja.