2014. november. 06. 09:09 -W- Utolsó frissítés: 2014. november. 06. 14:06 Nyüzsi

Bogár László bezáratja az internetet

Na ki találta fel a blogot? Hát persze, hogy a háttérhatalom!!!

Nagy, kajla ívű értekezést írt Bogár László a csütörtöki Magyar Hírlapba az internetadó elleni tüntetésekről. Odáig mindenki kitalálhatta magától, hogy ezeket a demonstrációkat a globális plutokrácia szervezte, hogy efféle mondvacsinált ürüggyel destabilizálják a magyar kormányt. De Bogár Lászlót nem azért tartják, hogy beérje ilyen közhelyekkel. Ezért magáról az internetről is megállapítja a tutit.

Ha nem tudta volna a kedves olvasó, az internet nem más, mint "planetáris csúcsfegyver", amelynek feladata a világcsendőr – nyilván az Egyesült Államok – támogatása. Ezenfelül pedig "a liberalizmus szabadságeszményének professzionális csapdája".

És hogy miért nem fenyegeti az internet korlátlan szabadsága az Egyesült Államok vagy mondjuk Luxemburg stabilitását, és miért jelent veszélyt az olyan remekül menedzselt államokra, mint Törökország, Azerbajdzsán vagy Magyarország? Azért, mert a szabadság óhatatlanul a hedonizmusnak kedvez, márpedig Bogár szerint a jólét és az élet élvezete nyugatos dolog, és szöges ellentétben áll a Fidesz nemzetstratégiájával. Ezt jó tudni mindenesetre, bár már eddig is leeshetett, hogy a mi kormányunknak nem annyira célja, hogy élvezzük az életet.

A "permanens lelki, szellemi, erkölcsi pusztítás" végső fegyvere pedig nem más, mint a blog, amelyet Bogár László szerint valakik céltudatosan agyaltak ki. Azzal a céllal, hogy ha minél többen publikálnak a neten, akkor elszívják az Anyaszentegyháztól és Bogár Lászlótól az olvasókat, akik így lemaradnak a szakrális iránymutatásról, és még a végén jól fogják érezni magukat. A Facebook meg különösen káros jelenség, mivel elhiteti az egyes emberrel, hogy ő fontos, miközben Bogár Lászlót meg nem lájkolják elegen.

A zsémbes morgolódásból másra aligha lehet következtetni, mint hogy ideje lenne bezárni az egész internetet, mert úgy Bogár Lászlónak sokkal könnyebb lenne az élete, másoknak pedig szomorúbb. Például kevesebben tudnának röhögni rajta egy jóízűt ma is.

Hirdetés