Tech hvg.hu 2011. október. 10. 18:35

Egymillió iPhone 4S fogyott előrendelésben egy nap alatt

Bár a várt iPhone 5 helyett „csak” az iPhone 4S-t jelentette be az Apple, nagy csalódást okozva a piacnak, előrendelésben 24 óra alatt mégis egymillió fogyott el az új okostelefonból.

A korábbi rekorder, az iPhone 4 a maga 600 000 előrendelésével az első nap alatt így a szerény második helyre szorult – írja a Techcrunch.

apple.com

Az iPhone 4 kifejezetten népszerű készülék volt, az Apple történetének legsikeresebb telefonja. Az összes eladott Apple-telefon fele iPhone 4 volt. De még így is csupán a mobiltelefon-piac 5 százaléka iPhone. Ezen kíván a cupertinoi cég változtatni a gyorsabb processzorral, jobb kamerával és a hangvezérléssel is felszerelt iPhone 4S-sel.

Hirdetés
hvg360 Tiszóczi Roland 2025. február. 18. 19:45

Aki fél Hollywoodot bepalizta: a világ legsármosabb szélhámosa, Christophe Rocancourt

Máig Christophe Rocancourt az egyik legismertebb francia Hollywoodban, akinek ünnepelt sztárok, modellek és szépségkirálynők keresték a társaságát – többüket feleségül is vette. Kimagasló színészi képességeit és hihetetlen meggyőző erejét azonban nem a filmvásznon kamatoztatta: hol francia nemesnek, hol a Rockefeller család örökösének vagy Sophia Loren törvénytelen fiának, hol filmproducernek vagy menő bokszpromóternek adta ki magát, hogy a lehető legtöbb pénzt csalja ki áldozataiból. Nagy csalások című sorozatunk legújabb cikke.