2011. március. 09. 11:55 techline.hu Utolsó frissítés: 2011. március. 09. 12:33 Tech

Már játszható állapotban a Blizzard új MMO-ja

A projekt kódneve „Titán”, és egy következő generációs online szerepjáték lesz.

 A projekt kódneve „Titán”, és egy következő generációs online szerepjáték lesz. Ennél többet sajnos nem tudni róla: a Blizzard kényesen ügyel arra, hogy lehetőleg semmilyen információ, kép vagy koncepció ne szivároghasson ki a játékból. Annyi biztos, hogy a következő „nagy durranás” már nem fantasy-alapokon nyugszik majd, hiszen ezt a területet szépen bekebelezte a WOW, és a cég nem is tervezi a játék megszüntetését, sőt további kiegészítők és fejlesztések várhatók a nagy öreghez is.

A napokban azonban – a nagy titoktartás ellenére is – kiszivárgott egy hivatalos (-nak tűnő…) megjelenési táblázat, (lásd kép) ahol jól látható, hogy a „Titán” megjelenése 2013-ra van datálva. A kiszivárgott infóra reagálva, Paul megjegyezte egy Gamasutra interjúban, hogy a „Titán” már játszható állapotban van, így a 2013-as megjelenés „lehetséges, de nem biztos”.

Többet nem volt hajlandó elárulni, csak annyit, hogy valószínűleg ez a valaha készült legjobb és legélvezetesebb Blizzard produktum (nocsak, nem a Diablo 3 az?), sőt Sams szerint: „már most látjuk, hogy a Titán ugyanolyan sikeres és hosszú életű lesz, mint a World Of Warcraft.”

Biztató előjelek, reméljük tényleg így van, és két év múlva egy új MMO királyt köszönhetünk. Ráférne már a piacra egy kis változás, a WOW egyeduralom kezd kicsit unalmas lenni már…
 

Hirdetés
hvg360 Tiszai Balázs 2025. január. 06. 09:30

MVM-terjeszkedés Romániában: a helyiek szerint Orbán most tolja be az országba Putyin trójai falovát

A magyar állami energiacég kivásárolja a német E.On-t Románia második legnagyobb gázcégéből. A helyi félelmek szerint, ha az üzlet lezárul, az MVM orosz gázzal fogja ellátni az ország háztartásainak csaknem felét, és ezzel nagyban erősödik Moszkva befolyása Bukarestben. A tranzakció 2025 első felében zárulhat, de még elkaszálhatják. Ennek az esélyét erősítheti az a sürgősségi rendelet, mellyel a román kormány megakadályozhatja a stratégiai fontosságú vállalatok “ellenséges” átvételét.