Sport hvg.hu 2017. szeptember. 25. 13:33

Itt a drukker, aki valóra váltotta élete álmát – videó

A Marseille 2-0-ra nyert a Toulouse ellen vasárnap a francia bajnokságban Florian Thauvin és Lucas Ocampos találataival. A meccs első gólját azonban nem valamelyik játékos, hanem egy szurkoló szerezte, Kamel Zaroual.

A férfit az ESPN FC szerint kedvenc csapata, a Marseille kérte fel, hogy végezze el a kezdőrúgást, cserébe azért, hogy közel 2 ezer kilométert biciklizett, így gyűjtve pénzt a városban élő hátrányos helyzetű gyerekeknek.

A France3 csatorna még interjút is csinált vele az útja végén, amelyben azt mondta: "Nem vagyok profi biciklis, doppingszernek csak sört és cigarettát használok."

Most Zaroual, ha már ott állt a kezdőkörben, nem tudott ellenállni a kísértésnek: miután mozgásba hozta a labdát, megiramodott, majd szép mozdulattal a hálóba passzolt a Toulouse kapusa, Alban Lafont mellett. És még a gólöröme is hibátlan.

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gifeket, videókat.

hvg360 Farkas Zoltán 2025. március. 27. 13:29

Aki kitölti az idejét, azt kiebrudalják – még az arab államok is megengedőbbek, mint Magyarország

A magyar gazdaság új csodaszere a vendégmunkások bevonása a tervezett nagyberuházások megvalósításába, működtetésébe. A vendégmunkásprogram szabályozása azonban kimódolt és túl szigorú – állítja Hárs Ágnes, a Kopint-Tárki vezető kutatója, aki szerint nem tesz jót a gazdaságnak, ha hangzatos, zavaros célokból kiindulva rángatják.