Itthon HVG 2025. március. 23. 06:00

Mi van, ha az űrben reked Argentína elnöke? │ Elvitelre

Elvitelre – a podcast, amelyben a hét legjobb HVG hetilapos és hvg360-as anyagaiból válogatunk. Csak indítsa el a háttérben és hallgassa meg szerzőink legjobb írásait! A héten: Javier Milei és az űrutazás hátulütői.

Ez az Elvitelre, a hvg.hu hétzáró podcastja.

A 111. adásban: láncfűrész és szkafander.

Kövesse és hallgassa meg a HVG Podcastok műsorait az alábbi platformok bármelyikén: SpotifyApple PodcastsSoundCloudYouTube.

Vagy iratkozzon fel az Elvitelre csatornájára: SpotifyApple Podcasts.

Hirdetés
hvg360 Balizs Benedek 2025. április. 29. 14:00

50 felett is lehet olyan kondija, mint egy 20 évesnek – így érdemes belevágni

A sport fizikálisan és mentálisan is felszabadít. Az életkor nem lehet kifogás, soha nem késő belevágni. Czine Szilvia személyi és sportrehabilitációs trénerrel, háromszoros fitnesz világbajnokkal és Szilágyi Mónika medicalfitnesz-szakértővel többek között arról beszélgettünk, miért és hogyan érdemes 50 éves kor felett mozogni – akár sportmúlt nélkül is –, mi a teendő, ha egészségügyi panaszunk van, illetve mire fontos figyelni a táplálkozás és a pihenés terén.