A dombormű a Tageszeitung (röviden Taz) nevű napilap épületén látható, és Peter Lenk szobrász alkotása.
A dombormű a Tageszeitung (röviden Taz) nevű napilap épületén látható, és Peter Lenk szobrász alkotása. A "modell" pedig a rivális Bild főszerkesztője Kai Diekman. Bár a művész esküszik, hogy nem Diekman látható a szobron, a berliniek szerint ez egyértelmű.
A főszerkesztőn kívül a homlokzaton megjelenik a Springer-médiabirodalmat alapító Axel Springer és özvegye, Friede is, akik idiótákat alakítanak. A cég vezérigazgatóját, valamint Károly angol trónörököst sem kíméli a művész. Mathias Döpfner egy disznó testébe bújva hátulról tesz erőszakot a Berlin városát jelképező medvén. Károly herceg pedig mikropénisze miatt szomorkodik.
A szoborcsoport előzménye a két lap ősellenségként való rivalizálása. A baloldali Taz ki nem állhatja a konzervatív-bulváros Bildet, ezért a művésztől egy "karcos" alkotást rendeltek. Ráadásul a szoborkarikatúrát mindennap láthatja a Bild szerkesztősége is, hiszen az utca túloldalán található a székházuk: a Springer-toronyház 17. emeletéről kitűnő kilátás nyílik a több emeletes falloszra és társaira.
Egyre jobban megérheti inkább eltárolni a napelemmel megtermelt áramot
Rövid távon jó módszer a szolgáltatói hálózatos adok-kapok, de hamarosan a tárolásos módszerrel is érdemes lesz megbarátkoznia a napelemeseknek, hiába drágább a tároló egység előállítása és karbantartása.