Élet+Stílus hvg.hu 2023. január. 31. 14:20

Könnyek között mondta el Diana hercegnő volt inasa, hogy rákos

Paul Burrell prosztatarákkal küzd.

Paul Burrell egy televízióműsorban osztotta meg a nyilvánossággal, hogy rákbetegséggel küzd. Diana walesi hercegnő volt inasánál prosztatarákot diagnosztizáltak, a jövő hónapban műtéten fog átesni.

„Fáradt vagyok, hormonterápiát kapok, ami megfoszt a tesztoszteronomtól, így aztán a szakállam nem nő, ahogy kellene neki, és hőhullámaim vannak” – magyarázta a tüneteit. De beszélt a betegség érzelmi terhéről is, elmondta, hogy karácsonykor az ajándékok csomagolásánál arra gondolt, hogy vajon megéri-e az idei ünnepet is.

Paul Burrellnek két fia van a volt feleségétől, akivel a Buckingham-palotai munkája során ismerkedett meg. 2016-ban váltak el, 32 évnyi házasság után, Burrell később coming outolt, és 2017-ben összeházasodott a partnerével, Graham Cooperrel.

Paul Burrell a napokban komolyan bírálta Harry herceg memoárját. Harry a Spare (Tartalék) című könyvében arról írt, hogy Burrell kizsákmányolta az anyja, Diana halálát, amikor az inasaként eltöltött éveiről könyvet írt.

Burrell tíz éven át volt Diana inasa, egészen a walesi hercegnő 1997-es haláláig. Burrell egy tévéműsorban azt mondta, hogy Harry alapvetően megváltozott, és az anyja megdöbbenne, ha látná.

Harry herceg elvesztette a kapcsolatot a valósággal, és erről a fagyott pénisze sem tudja elterelni a figyelmet

Téveszmék, ellentmondások, képmutatás, máig fel nem dolgozott trauma és rengeteg düh szülte Harry herceg memoárját. A könyvből és a megjelenést övező interjúkból egy összeomlás előtt álló ember képe rajzolódik ki, ahogy az is kiolvasható belőlük, hogy pont azok próbálnának segíteni rajta, akiket hátba támad: az apja és a bátyja.

Még több Élet+Stílus a Facebook-oldalunkon, kövessen minket:

hvg360 Tiszóczi Roland 2024. november. 30. 07:00

Európának a katonai kiadások duplája sem lenne elég, ha az USA nélkül kellene védenie Ukrajnát

Donald Trump úgy vélekedhet, hogy legyen most tűzszünet a jelenlegi ukrajnai frontvonalon, Európa pedig oldja meg önerőből a térség biztonságának későbbi fenntartását. Ennek oka részben az, hogy az Egyesült Államoktól a közel-keleti és a csendes-óceáni térség növekvő feszültségei is igénylik az erőforrásokat. Kérdés, mennyi pénz és főként mennyi idő kell az európai hadiipar felfuttatására. Ami Magyarországot illeti, a honvédségi beszerzéseket intéző állami cég elleni kibertámadásban kiszivárgott dokumentumok szerint a jövőben feltehetően annyit sem költ majd védelemre, mint amennyit a NATO-ban vállalt.