Élet+Stílus hvg.hu 2019. május. 09. 19:31

Kiborította az anyákat a Telekom anyák napi reklámja

Sokat kell dolgozniuk a nőknek, de legalább érezzék rosszul magukat – a kommentelők nagy része szerint ezt jelenti a Telekom anyák napi videója.

Egy háromperces reklámfilmmel próbálkozott a Telekom anyák napján. A Bocsi Anyu! – Egy rendhagyó Anyák napja című klipben az anyák napi ünnepségre érkező nők nézik végig, amint a gyerekeik egy kivetítőn visszamondják az ő kifogásaikat, miért nem érnek rá. Aztán elmondják, hogy el kell gondolkozni, mi az igazán fontos az életben, bejönnek a gyerekek, és mindenki boldog.

Kivéve a kommentelőket.

A Telekom Facebook-oldalát és a Youtube-ra feltett videót elárasztották a kommentek: sokak szerint ez a dolgozó nők megalázása, akik nem jókedvükből nem érnek rá, hanem mert csak úgy tudják a családot fenntartani, ha dolgoznak. Mások azt emelték ki, hogy egy szó sem esik az apákról, a család elhanyagolása egyedül a nő hibájának tűnik. Volt, aki azt írta:

Ugye a Telekom az egy olyan munkahely, ahol minden anya 4 maximum 6 órában dolgozhat, hogy időben odaérjen mindenhová?

Azért a Telekom sem maradt szótlan – amikor valaki bekommentelte, hogy a cég inkább a szolgáltatásaival foglalkozzon, már jött is a válasz:

Szia András! Problémát tapasztalsz a szolgáltatássokkal? Ha igen, az otthoni vagy a mobil csomagok nem működnek megfelelően?

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gifeket, videókat.

hvg360 Tiszai Balázs 2025. január. 06. 09:30

MVM-terjeszkedés Romániában: a helyiek szerint Orbán most tolja be az országba Putyin trójai falovát

A magyar állami energiacég kivásárolja a német E.On-t Románia második legnagyobb gázcégéből. A helyi félelmek szerint, ha az üzlet lezárul, az MVM orosz gázzal fogja ellátni az ország háztartásainak csaknem felét, és ezzel nagyban erősödik Moszkva befolyása Bukarestben. A tranzakció 2025 első felében zárulhat, de még elkaszálhatják. Ennek az esélyét erősítheti az a sürgősségi rendelet, mellyel a román kormány megakadályozhatja a stratégiai fontosságú vállalatok “ellenséges” átvételét.