Nagyobb forgalomra és hosszabb várakozásra kell számítani Ferihegyen az Európa-liga budapesti döntője miatt
A rendhagyó körülmények nem csak a döntő napján, május 31-én, hanem egy nappal előtte, 30-án és utána, azaz június 1-én is fennállnak majd.
A rendhagyó körülmények nem csak a döntő napján, május 31-én, hanem egy nappal előtte, 30-án és utána, azaz június 1-én is fennállnak majd.
A szakrendelők többféleképpen kezelik a helyzetet, lesz olyan intézmény, ahonnan nem fogadnak területen kívüli pácienst.
A legmagasabb várakozási idő Békés vármegyében van, ott 83 napot kell átlagosan várni a szakemberekre.
Sztrájkolnak a határőrök és ezzel pont az ünnepek alatt fognak rendkívüli fennakadást okozni.
A repülőtér vezérigazgatója szerint „kisebb fennakadások” beszélt, de voltak, akik órákig vártak a csomagjukra.
A szabadságukról Nyugat-Európába visszatérő vendégmunkások miatt háromórás várakozás alakult ki a személyforgalomban a röszkei autópálya-határátkelőhely belépő oldalán szombat délelőtt.
A 81 éves asszony az RTL Híradónak azt mondta, nagyon örült, hogy behívták oltásra, de mikor meglátta a sort, legszívesebben sarkonfordult volna. A kórháznál azt mondták, technikai hiba miatt kétnapnyi embert hívtak be egyszerre. A koronavírus sajtóközpont szerint ahogy a kórház észlelte a hibát, beállított még egy csapatot, így rekordszámú embert tudtak beoltani.
Gulyás Gergely elmagyarázta, miért nem mondott ellent Orbán Viktor miniszterelnöknek az Emberi Erőforrások Minisztériuma.
Az egyik önkormányzati képviselő szerint mindennapos probléma az onkológiai osztálynál.
Személyautóval három, busszal is egy órás várakozásra számítson, ha Romániába akar menni.
A várakozás mint negatív lehetőség nem feltétlenül passzív helyzet, hanem eleven és termékeny állapot is lehet – vallják A nemcselekvés című könyv szerzői. Az alábbiakban ebből a könyvből közlünk egy szerkesztett részletet, amely segíthet átvészelni a mostani helyzetet is.