Mindenkihez megérkezik a Messenger újítása
A csoportos beszélgetések új formája érkezik a Facebook Messengerbe, a WhatsApp után ez a platform is megkapja a Közösségek nevű funkciót.
A csoportos beszélgetések új formája érkezik a Facebook Messengerbe, a WhatsApp után ez a platform is megkapja a Közösségek nevű funkciót.
A jövőben kevésbé lesz zavaró, amikor egy méretes csoportban hanghívást indít valaki – erről ugyanis csak egy értesítést kapnak majd a felek.
Ezentúl könnyebb lesz megkeresni, mely csoportokban vagyunk egyaránt tagok egy ismerősünkkel, valamint az adminisztrátorok számára is könnyebbé válik a csatlakozási kérelmek kezelése.
Vannak dolgok, amiken egyedül aligha tudunk változtatni, pedig hosszabb-rövidebb távon mindannyiunkat érintenek. Ilyen például a társadalmi egyenlőtlenségek kérdése, amely kit-kit aszerint érint, hogy privilegizált vagy alárendelt csoport tagja-e.
A miskolci önkormányzatnál azzal szembesültek, hogy a következő 5-10 évben az óvodapedagógusok harmada el fogja érni a nyugdíjkorhatárt.
A közösség védőfaktor – állítja egy nemzetközi kutatás.
Egy kiberbiztonsági kutató augusztusban jelezte a Facebooknak: az ügyesebb hackerek könnyen ráláthatnak arra, ki milyen privát csoportnak a tagja.
A nagyobb Facebook-csoportokat üzemeltetők rengeteg időt áldoznak arra, hogy az általuk gondozott közösség rendezett körülmények között kommunikálhasson egymással. Hogy munkájukat ne ingyen végezzék, a Facebooknál úgy döntöttek, lehetőséget adnak egy kis pénzkeresésre. A lépéssel viszont nem csak ők járnának jól.
A gazdasági válság elhúzódásának egyik jele, hogy a kiskereskedelmi forgalom az unió tagországaiban tavaly 1,9 százalékkal esett vissza, de a legfrissebb Eurostat adatok szerint áprilisban is 1,1 százalékos volt a csökkenés havi szinten. Ezzel szemben az e-kereskedelem mintegy 10 százalékkal bővült tavaly, és az előrejelzések szerint a válság ellenére további növekedés várható ebben a szektorban. Magyarországon négy év alatt háromszorosára nőtt az online kiskereskedelem forgalme.
Elvárom, hogy Schmitt Pál mondjon le címmel szerveződik közösség a Facebookon.
A LulzSec nevű hacker csoport a Twitteren jelentette be visszavonulását. Korábbi célpontjaik között olyan cégek szerepeltek, mint a Nintendo, a CIA vagy éppen a Sony.