Cserpes István mégsem adja el a Cserpes Sajtműhelyt
Az üzletember szerint egy „nagyon súlyos emberi árulás, anyagi lehúzás” okozta a cég mélypontját, de már túl vannak ezen.
Az üzletember szerint egy „nagyon súlyos emberi árulás, anyagi lehúzás” okozta a cég mélypontját, de már túl vannak ezen.
Cserpes István harminc év után válik meg cégétől, a folyamatra úgy tekint, mintha a lányát adná férjhez.
A Cserpes Sajtműhely tulajdonosa is megtapasztalta, milyen nehéz manapság értékes munkaerőt találni.
Tavaly októberben egyszercsak bevonták az összes terasz működési engedélyét, és azóta sem adták nekik vissza.
Mintegy 40 millió forint beruházással három újabb budapesti üzletet nyit a jövő év elején a kapuvári, főleg tejtermékeket előállító Cserpes Sajtműhely Kft.
Arra a hírre, hogy a kormány csökkentené a friss tej áfáját, több szakember is a fejét vakarta, mert nem minden, hűtőpultban álló tejre igaz ez a definíció. Ráadásul az sem igaz, hogy a tartós tejek eleve egészségtelenebbek lennének. De akkor mire gondolhat Lázár miniszter, amikor ezt bizonygatja?
A kapuvári Cserpes sajtüzem tulajdonosa egy 16 éves Mercedessel jár, közepesen drága órát visel, viszont Badacsonyban már szőlőbirtoka és saját bora is van. Igaz, még nem árusítja.
Hamarosan mindhárom budapesti Cserpes Tejivóban lehet fagylaltot kapni, a Sütő utcában már pénteken kóstolhattuk.
Idén is átadták az Év Üzletembere díjat, melyet Sándor József, a Fémalk Zrt. vezetője kapott meg.
Halbisztró, tejivó, levesbár, háztáji piac – sorra nyílnak Budapesten a színes és szinte pillanatok alatt befutó gasztroterek. Olyan fiatalok állnak össze, akik sosem vendéglátóztak, mégis úgy érzik, ők lesznek azok, akik betömik a piacon tátongó lyukakat, és nem is igen lőnek mellé. A városnak egyértelműen kell a bio, a magyar és a retro is.
Halbisztró, tejivó, levesbár, háztáji piac – sorra nyílnak Budapesten a színes és szinte pillanatok alatt befutó gasztroterek. Legtöbbször olyan fiatalok állnak össze, akik sosem vendéglátóztak, mégis úgy érzik, ők lesznek azok, akik betömik a piacon tátongó lyukakat, és úgy néz ki, nem is igen lőnek mellé. A városnak egyértelműen kell a bio, a magyar és a retro is. Fedezzen fel belőlük minden nap egyet!
Magyarországon az igazán ízes sajtok nem tudnak piacot szerezni, sikerült viszont népeledellé tennünk a legjellegtelenebb (és persze legolcsóbb) sajtféleséget. A trappista néha jó, máskor pedig nagyon rossz, ezért utánajártunk, mivel szokták elrontani.