2011. december. 06. 05:28 MTI Utolsó frissítés: 2011. december. 06. 07:40 Világ

Kézigránátokat találtak egy utas poggyászában a Newarkon

Öt kézigránátot találtak egy utas poggyászában Newark repülőterén - jelentette hétfőn az amerikai CBS tévécsatorna az amerikai repülésbiztonsági hatóságra (TSA) hivatkozva.

A TSA bejelentése szerint a Brüsszelbe készülő hölgynél lévő kézigránátok nem voltak élesek, s a még a hétvégén történt eset nem okozott fennakadásokat a New York nemzetközi légi forgalmát biztosító három reptér egyikének, a Newark Liberty Airport (EWR) működésében.

A repülésbiztonsági hatóság ismét felhívta az amerikai utasok figyelmét a légi utasok poggyászára vonatkozó előírások betartására, utalva arra, hogy ugyancsak a hétvégén egy Los Angelesbe induló utas táskájában hitelkártyakést találtak, ami szintén a tiltott tárgyak között van.

Hirdetés
Ferenc pápa elhunyt
hvg360 Somfai Dávid 2025. április. 21. 20:00

Idősek rács mögött: mi vár a 76 éves Gyárfás Tamásra a börtönben?

Miután a Fenyő-gyilkosság ügyében felbujtóként jogerősen hét év börtönbüntetésre ítélték Gyárfás Tamást, a volt producernek, egykori sportvezetőnek 76 évesen kell börtönbe vonulnia. Megkérdeztük a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságát (BVOP), hogy milyen körülmények közé kerülnek az idős elítéltek.