Legalább tízen meghaltak az amerikai áradásokban, képeken a pusztítás
Az árvíz éppen az Egyesült Államoknak azt a területét sújtja, ahol néhány hónapja a Helene hurikán pusztított.
Az árvíz éppen az Egyesült Államoknak azt a területét sújtja, ahol néhány hónapja a Helene hurikán pusztított.
A Kínai Népköztársaság felszólította az Egyesült Államokat, hogy javítsa ki a hibát.
Kedden Rijádban a háború kitörése óta először ül le tárgyalni az orosz és az amerikai külügyminiszter, ahol többek között egy Vlagyimir Putyin és Donald Trump közötti csúcstalálkozót is előkészítenének.
A Broadcom a tervezéssel, a TSMC a gyártással foglalkozó részlegért jelentkezett be, a két lehetséges vevő a hírek szerint ugyanakkor nem dolgozik közös üzleten.
De szerinte még nem tartanak ott az egyeztetési folyamatok.
Az amerikaiakat az is érdekli, hogy mely európai országok biztosítanának csapatokat egy ukrajnai békefenntartó misszióhoz.
Az orosz elnöki hivatal szóvivője szerint, ha a szankciók miatt Vlagyimir Putyin nem is utazhat Washingtonba, de Donald Trumpot szívesen látják Moszkvában.
Az értékes ásványok megszerzéséért cserébe ugyanis alig adtak volna valamit az amerikaiak.
Ahogy az amerikai elnök korábban már belengette, ha egy ország vámot vet ki az USA termékeivel szemben, az Egyesült Államok automatikusan kiveti a viszontsarcot. A bosszúvám-mechanizmus sem egyből élesedik, csak április elején, de Narendra Modi már most megértette az üzenetet.
Az amerikai elnök szerint Tajvan “elvette tőlük” az iparágat, és ha a gyártók nem települnek vissza az USA-ba, akkor Amerika “nem lesz túl boldog”.
Az amerikai elnök kijelentette, hogy egyetlen alkalmazásboltnak sem kell büntetéstől tartania, amiért újra felvette a kínálatába a korábban nemzetbiztonsági kockázatként azonosított appot.
Kedden még mentek a találgatások azzal kapcsolatban, hogy Oroszország csak nagylelkűségből engedte-e szabadon a marihuána birtoklásáért börtönbe zárt amerikai tanárt, de szerdára kiderült, hogy fogolycseréről van szó.