Tech hvg.hu 2019. június. 03. 08:45

Hajnalban tért magához a Google, sok szolgáltatással gond volt

A Google-nek néhány óra alatt sikerült úrrá lennie a magyar idő szerint vasárnap este kialakult üzemzavaron, így mostanra újra jól működnek a céghez köthető szolgáltatások.

Magyar idő szerint vasárnap este nem sokkal 21 óra előtt sok felhasználó tapasztalhatta, hogy a Google rendszereiben valami nem működik megfelelően. Hibásan döcögött a Google Drive, a Google Térkép és a YouTube is, de probléma merült fel a Snapchat és a Vimeo működésében is.

A világszerte több régióban is tapasztalható hibajelenségeket a felhőbéli rendszereket kezelő kiszolgálómotor okozta, a legsúlyosabb mértékben az Egyesült Államok keleti részét érintette.

DownDetector

A hibát magyar idő szerint valamikor hétfő hajnali 1 órára sikerült elhárítani, de a Google azt nem közölte, pontosan mi okozta a szolgáltatások részleges kiesését.

Ha máskor is elsők közt szeretne értesülni a Google leállásairól, lájkolja a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát.

Hirdetés
Itthon hvg.hu 2025. február. 22. 17:48

Orbán Viktor adókedvezményeket és LMBTQ-ellenes intézkedéseket ígért az évértékelőjében

Adómentesség a legalább kétgyerekes anyáknak, áfa-visszatérítés a nyugdíjasoknak, hadüzenet az LMBTQ-közösségnek és a civileknek – egyebek mellett ezekről beszélt Orbán Viktor a 26. évértékelőjében. Egyértelművé tette, hogy „Magyarország ellenében” biztosan nem lesz az Európai Unió tagja Ukrajna. Magyar Péter nevét ugyan nem ejtette ki, de kitért az ő szerepére is.