Tech hvg.hu 2015. november. 08. 20:01

Alighanem ez a YouTube-videózás legszórakoztatóbb módja

Sokak számára majdhogynem ezek a tartalomfogyasztás és a kommunikáció legfontosabb módjai, így remek ötlet a youtube-ozás és a chatelés vegyítése. Egy alkalmazás segítségével pontosan ugyanaz a videó megy majd mindkét félnél, akik közben chatelni is tudnak az appon belül.

Ha pár barát épp nem tud személyesen együtt tévézni, akkor remek kikapcsolódás lehet például egyszerre elindítani egy YouTube-videót vagy lejátszási listát és közben chatelni. Ez is egy megoldás, de nem a legjobb, hiszen az WeMesh ezt a kettőt remekül vegyíti. Az Androidra és iPhone-ra is ingyenes alkalmazást ehhez csak le kell tölteni és facebookos fiókkal regisztrálni, aztán kezdődhet a közös szórakozás.

WeMesh

Az alkalmazáson belül azonnal megjelennek YouTube-os videók, köztük a legnépszerűbbek, a legnagyobb slágerek, a legviccesebb felvételek és még sok kategória közül lehet válogatni. Persze a kategóriák feletti mezőben keresni is lehet videóra.

Ha kiválasztottuk a videót, akkor csak rá kell kattintani, majd megjelölni a három pipa meghagyásával és a nem kívántak kitörlésével, hogy kiknek engedélyezzük a belépést a beszélgetésbe: csatlakozhatnak facebookos ismerősök, az appot a közelünkben használók és bárki a felhasználók közül. Ha megvagyunk, akkor a beszélgetős videózásra egyből meg is hívhatjuk a facebookos ismerőseinket, illetve meg is osztható a videós "chatszoba".

Az appot szintén használó csatlakozóknak pedig nincs más dolguk, mint nézni a videót és chatelni. Emellett pedig a kereső ikonra kattintva a következő videóra is szavazhat a társaság, amelyik több kattintást kap, az következik, de az összes bejelölt elindul később, így áll össze a közös lejátszási lista.

Ha ez érdekes volt, hasonlókért lájkolja a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát.

hvg360 Ligeti Nagy Tamás 2025. január. 05. 19:30

"Nem csak egy eszköz, hanem ügynök" – Harari elmagyarázza, miért veszélyesebb a mesterséges intelligencia az atombombánál is

Miután az ember lassan beletörődik a múlt megváltoztathatatlanságába, és a jelenben nem igazán érzi jól magát, úgy döntött: a jövőt megtartja magának. Yuval Noah Harari izraeli történész új okoskönyvében az információs hálózatok fejlődését vizsgálva arra jut, lehet, hogy az emberiség történetét Valaki Más írja.