Tech hvg.hu 2015. január. 23. 17:00

Ezt is letiltják? Újabb képek szivárogtak ki az M9-ről

Úgy tűnik, nem lehet megállítani a neten a kiszivárogtatásokat. Így van ez a HTC küszöbön álló csodafegyverével is.

Tegnap számoltunk be arról, hogy egy francia oldal kiszivárogtatott képeket a HTC legújabb csúcstelefonjáról, a HTC One M9-ről, amit egyébként valószínűleg március 1-jén jelentenek be Barcelonában. A képeket azonban eltávolították (eltávolíttatták?) az oldalról.

Azóta viszont újabb képek jelentek meg, ezúttal a Phandroidon, egy állítólag megbízható és a HTC-hez közeli forrástól. Bár a képeken látható készülék nagyon hasonlít az M8-ra, a Phandroid néhány változásra felhívja a figyelmet, például hogy a bekapcsoló gomb a készülék tetejéről átköltözött lejjebb, a jobb oldalra, a hangerő-szabályozó közelébe, így a kisebb kezűek is könnyebben kezelhetik a telefont.

Phandroid

Egy olyan kép is jutott a Phandroid birtokába, amely az M9 hátoldalát mutatja. Itt természetesen a kamera érdekes, amelynek négyzetes formája eltér az M8 és M7 kör alakú kamerájától.

A Phandroid forrása kettőt erősített meg a kiszivárogtatott specifikációk közül (ezeket itt nézhetik meg): a nyolcmagos chipkészletet (valószínűleg Snapdragon 810) és a 3 GB RAM-ot.

hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.