Massa: még nem elég gyors a Ferrari
Felipe Massa, a Ferrari Forma-1-es pilótája szerint a F150th Italia jelzésű versenyautója lehetne egy kissé gyorsabb is.
"A gép nagyon megbízható, de még tenni kell azért, hogy sokkal gyorsabb legyen" - írta blogjában Massa. "Természetesen keményen dolgozunk azért, hogy ez minél előbb megvalósuljon. Jó, hogy Ausztráliában lesz a rajt, ugyanakkor sajnálom, hogy elmaradt a bahreini futam." Eredetileg Bahreinben, a szahíri pályán került volna sor a vb-sorozat nyitányára, ám a bizonytalan belpolitikai helyzet miatt egy hónapja törölték az ottani GP-t, így a vasárnapi melbourne-i versenyen indul a sorozat.
Perre megy a DK, hogy kiderüljön, mi történt az olimpia alatt a párizsi luxusszállodai szobákkal, amit Sulyoknak szántak
Sebián-Petrovszki László belenézhetett a szerződésekbe, azonban az adatok egy részét kitakarták, így nem derült ki, ki írta a szerződést és ki döntött róla.
