2011. május. 13. 12:28 life-style.hu Utolsó frissítés: 2011. május. 13. 11:21 Shake

Szombaton evezős Vízi Majális a Népszigeten

Az ingyenesen látogatható eseményen a családi programok mellett 16 kategóriában, 300 m-es távon mérhetik össze...

Az ingyenesen látogatható eseményen a családi programok mellett 16 kategóriában, 300 m-es távon mérhetik össze tudásukat a jelentkezők.
   
A Magyar Evezős Szövetség tájékoztatása szerint a reggel tíztől este hatig tartó programokat - az Urbitális Majális rendezvénysorozat részeként - a Budapest Evezős Egyesület, az Angyalföldi József Attila Művelődési Központ és a Népszigeti Szabadidő és Vízisport Egyesület közösen szervezi.
   
"Rendezvényünkön a sportos, valamint kulturális események és a szórakozási lehetőségek egyaránt megtalálhatóak. Idén is népes forgatag és színes program várja a látogatókat: többek között lesznek vásárosok, koncertek, énekesek, táncosok, gyermekjátékok, evezős versenyek, ergométer, felfújható játékok, különböző, kipróbálható evezős csónakok, sárkányhajók és aki szeretne, sétahajózhat is a vízen" - foglalta össze a sportnap kínálatát Tarján Tamás főszervező.

hvg360 Lengyel Tibor 2025. május. 09. 06:30

Milyen hatással lesz Gyurcsány visszavonulása Magyar Péterékre és a Fideszre?

A Gyurcsány Ferenc nélküli DK, ami egy éve még elképzelhetetlen volt, valósággá vált. Sőt, talán már ez lehet a párt túlélésének záloga. Kérdéses, hogy a DK – akár egy új óellenzéki összefogás élén – profitálhat-e az új helyzetből. Ahogy az is, mennyit veszít a gyurcsányozásra győzelmeket építő Fidesz, vagy nyer-e a „kékfideszező” Magyar Péter.