Itthon MTI 2024. január. 05. 18:33

Hat autó ütközött az M1-esen, csak a leállósávban lehet közlekedni

Kilenc kilométeres a torlódás a sztráda 49-es kilométerénél.

Hat autó ütközött össze az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán Szárliget térségében péntek délután, a baleset miatt jelentős, kilenc kilométeres a torlódás - közölte az Útinform a honlapján.

A tájékoztatás szerint a baleset a sztráda 49-es kilométerénél történt. A megrongálódott járművek elfoglalják mindkét sávot, a forgalom a leállósávon, lépésben halad. A nézelődők miatt a túlsó oldalon is torlódás alakult ki.

Marosán Angelika, a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense arról számolt be, hogy egy férfi könnyű sérülést szenvedett.

Nyitóképünk illusztráció.

Hirdetés
hvg360 Dobszay János 2025. április. 17. 19:30

Új biciklis forradalom Magyarországon: az e-bringák megnyitották az utat az idősebbek előtt

Sorra dőltek meg az elmúlt években a biciklis rekordok Magyarországon: egyre többen és egyre többet kerekeznek, legyen szó munkába járásról vagy szabadidős programról. Az elektromos bringák terjedésével már az életkor sem (akkora) akadály, ami a kerékpárhasználók korösszetételén is meglátszik. Budapesten egyszerre van „autósüldözés” és elégtelen infrastruktúra, közben az a cél, hogy a következő öt évben robbanásszerűen növekedjen a biciklivel járók aránya.