Még a honlapon sem voltak hajlandók javítani a Pruck Pál-fotót, inkább onnan is leszedték az egészet.
Sajátosan dolgozta fel a Schmidt Mária vezette közalapítvány azt a fordulatot, hogy a bíróság másfél év pereskedés után kimondta: az elhíresült 1956-os plakátfotón nem Dózsa László, hanem Pruck Pál szerepel. A Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítványt Pruck Pál lánya perelte be. Egyrészt azt szerette volna, hogy a plakátokról tüntessék el Dózsa László nevét, és kérjenek bocsánatot tőle, amiért megsértették az apja emlékét.
A 444 most észrevette, hogy bár az ítélet értelmében az online anyagokon is ki kellett volna javítani Dózsa László adatait Pruck Páléra, ezt a feladatot úgy ugrották meg, hogy inkább levették a Pruck Pált ábrázoló fotót az oldalról. Az 56-os oldalon és a Terror Háza oldalán továbbra sincs semmilyen szöveg, amiben elismernék a tévedést, csak a Dózsa László melletti kiállások olvashatók.
A 444 emlékeztet arra, hogy a közalapítvány a bírósági ítélet értelmében június 14-én levélben fejezte ki a sajnálkozását Pruck Pál lányának, és elismerte, hogy Pruck Pál látható a fotón, amit addig Dózsa László követelt magáénak. Ennél tovább viszont a jelek szerint nem mentek: sem a még el nem távolított utcai felületeken, sem a honlapjukon nem jelezték egyáltalán, hogy tévedtek.