Ingatlan hvg.hu 2012. április. 25. 07:49

Blikk: saját lovardájából zárták ki Szuper Leventét

A magyar jégkorong-válogatott kapusa, Szuper Levente tíz éve vásárolt egy tanyát, ám a bérlőkkel elszámolási vitába keveredett, ráadásul azok nem hajlandók elhagyni a lovardát - írja szerdai számában a Blikk.

Szuper Levente válogatott hokikapus egy Nagytarcsán vásárolt tanyán épített lovardát, amelyet 2009 júniusában bérlőknek adott ki, ám utóbb felmondta a szerződést, mert állítása szerint a bérlők tavaly szeptember óta nem fizettek bérleti díjat, és az ingatlant sem hajlandók elhagyni - írja a Blikk a keddi gödöllői bírósági tárgyalásról szóló beszámolójában.

Szuper Levente
Túry Gergely

A jégkorongkapust a testvére, Szuper Géza képviseli a bíróságon, aki azt mondta: miután az alperesek nem fizettek, tavaly ősszel felmondták a szerződést. A bérleményt azonban azóta sem hagyták el, s továbbra sem fizetnek. A bérleti díj mellett a közüzemi számlákat sem rendezték – jelentette ki Szuper Géza. A bérlő házaspár szeretett volna peren kívül megegyezni a Szuper családdal, mondván, ők több beruházást is végeztek a nagytarcsai birtokon.

Az alperesek ügyvédje, Papp Éva Mária a Blikk szerint arra hivatkozik, hogy a bérleti szerződést nem az előírásoknak megfelelően mondták fel, mert nem kapták kézhez a nyolc napon belüli felmondást, és a bérlők azt a meghatározást sem látták, hogy Szuper Levente külföldi tartózkodása miatt a sportoló helyett a bátyja eljárhat az ügyben. A bíróság nyáron, tanúk meghallgatásával folytatja az eljárást - írja a Blikk.

Tudatos otthon
Hirdetés
hvg360 Tiszai Balázs 2025. január. 06. 09:30

MVM-terjeszkedés Romániában: a helyiek szerint Orbán most tolja be az országba Putyin trójai falovát

A magyar állami energiacég kivásárolja a német E.On-t Románia második legnagyobb gázcégéből. A helyi félelmek szerint, ha az üzlet lezárul, az MVM orosz gázzal fogja ellátni az ország háztartásainak csaknem felét, és ezzel nagyban erősödik Moszkva befolyása Bukarestben. A tranzakció 2025 első felében zárulhat, de még elkaszálhatják. Ennek az esélyét erősítheti az a sürgősségi rendelet, mellyel a román kormány megakadályozhatja a stratégiai fontosságú vállalatok “ellenséges” átvételét.