MNB: Három tőzsdei cég éves beszámolóját kifogásolja a könyvvizsgálója
Egy cégnél korlátozott véleményt írt a könyvvizsgáló, kettőnél visszautasították a véleménynyilvánítást.
Egy cégnél korlátozott véleményt írt a könyvvizsgáló, kettőnél visszautasították a véleménynyilvánítást.
Orbán Győző bányacége 5 milliárd forint éves bevételből csinált 1,8 milliárd forint profitot, de még ez is eltörpül Rákay Philip tanácsadó vállalatának, vagy Sarka Kata és Rogán-Gaál Cecília médiacégének bevételarányos nyeresége mellett. Több tucat NER-közeli vállalat éves beszámolóját vizsgáltuk meg, hogy kiderítsük, az árbevételük mekkora részéből tudtak nyereséget kihozni.
Minimálisan növekvő forgalom mellett harmadával csökkent a Central csoport profitja, a vezérigazgató-helyettes eközben új termékek elindítását ígérte.
Nőtt a Spar árbevétele, de az árubeszerzésre, az anyagköltségre és a bérekre is több pénzt szántak, így megfeleződött a profit 2020-hoz képest.
Nyereséges volt a kormánypropaganda terjesztése, igaz, osztalékot nem vettek ki a Megafonból.
Ötmilliárd forint forgalomból 1,8 milliárdos nyereséget ért el a Dolomit Kőbányászati Kft.
Közel 20,4 milliárdos adózott eredményt ért el több mint 252 milliárdos nettó árbevétel mellett a Duna Aszfalt Zrt. 2021-ben. A nyereség negyedét kifizetik osztalékként.
A megvádolt olasz üzletember kifizette a vádban szereplő 6,1 milliárd forintot, a büntető eljárás is a jelenléte nélkül folyik. A kiskunfélegyházi vágóhíd közben működik, túlszárnyalja Csányi Sándor mohácsi üzemét is.
Megduplázta a nyereségét a Market Építő, 36 milliárd forint lett az éves profitja. Ha húszezres bankjegyek kötegeiben egymásra tennénk a 27 milliárd forintos osztalékot, 21 méterrel magasabb lenne, mint az épülő Mol Campus.
Közel hárommilliárd forint osztalékot ad a 4iG.
A 3,4 milliárdos adózott eredményhez nagyban hozzájárultak az állami hirdetések is.
A 2020-asnál hárommilliárd forinttal kevesebb lett az Aldi Magyarország éves profitja.