Új funkció jön a WhatsAppba, máshogy lehet majd reagálni az üzenetekre
A Meta a Facebooknál már évek óta elérhető funkciót vezetne be a WhatsAppnál: azt, hogy többféle módon is lehessen reagálni egy üzenetre.
A Meta a Facebooknál már évek óta elérhető funkciót vezetne be a WhatsAppnál: azt, hogy többféle módon is lehessen reagálni egy üzenetre.
A Star Wars-filmek sztárja egy érdekes elméletnek nézett utána, igaz-e. Az volt.
Több magyar facebookozónál is megjelentek a közösségi oldal vadonatúj reakciógombjai. A vélhetően csak ideiglenes jelleggel használható jeleket a járvány miatt vezette be a Facebook.
Az Instagram fejlesztői az egész világra kitejresztik a kísérletet, amelyben eltüntetik a lájkokat, így nem láthatjuk, ki hányat kapott.
Újabb országra terjesztette ki érdekes kísérletét a Facebook, amelynek lényege, hogy egy időre elrejtik a poszt alatti lájkok számát.
A legnagyobb közösségi oldal azt fontolgatja, hogy elrejti a bejegyzésekre érkező kedvelések számát.
Kísérletképpen több országban is kikapcsolta a fotók alatti lájkokat az Instagram, mondván, így majd nyugodtabbak lesznek az emberek. Úgy tűnik, igazuk lett, felháborodásnak nyoma sincs.
A lájkvadászat okozta pszichikai nyomás miatt kísérletképpen (de csak néhány országban) kikapcsolja a fotó alatti lájkokat az Instagram.
Akivel egyszer is előfordult már, hogy akarata ellenére lájkolt egy posztot a Facebookon, annak jól jöhet az alábbi Chrome-bővítmény.
Az érzelmi reakciókra szolgáló jelek bevezetésén túl évek óta nem nyúlt hozzá az alap lájkgombhoz a Facebook. Most megteszik, mutatjuk az újat.
A Thaiföldön lebukott három kínai férfi havonta mintegy 1,2 millió forintnak megfelelő összeget keresett azzal, hogy a mobiltelefonokról kamu lájkokat és megtekintéseket generált.
A Facebook egy komoly eredményt ünnepel: a Messengeren már több mint 2 milliárdszor használták az alig több mint 2 hónapja bevezetett lájkolós újítást.