A valóságban nem létező cipőket gyártó céget vásárolt meg a Nike
Nem csillapodik az NFT-tokenek körüli őrület, és a jelenségből a világ legnagyobb sportszergyártója, a Nike sem szeretne kimaradni.
Nem csillapodik az NFT-tokenek körüli őrület, és a jelenségből a világ legnagyobb sportszergyártója, a Nike sem szeretne kimaradni.
Valószínűleg nem a cipő szorította a Kedves Vezető fiának lábát. Biztosat nem tudni, csak tippek vannak a lehetséges bokaproblémáival kapcsolatban.
Indiában a rendőrség szabadított ki 10 gyermeket egy cipőtalpakat gyártó üzemből, ahol fogva tartották és munkára kényszerítették őket. A fiatalokat állítólag emberkereskedők adták el a gyárnak.
Forradalmasíthatja a cipőgyártást az Adidas új németországi gyára, amely szinte teljesen automatizált.
Összeomlott egy cipőgyár szombaton Kínában, legkevesebb kilenc dolgozó meghalt, több mint harminc pedig megsérült.
Kínában a globális visszaesés dacára nem csökkent a cipőipar teljesítménye, mert az áru nagy részét belföldi piacon adják el.
Legalább tizenhat ember meghalt és öt megsérült, amikor kigyulladt egy cipőgyár a kelet-kínai Csöcsiang tartomány Venling városában. Az üzem tulajdonosait és menedzserét őrizetbe vették – jelentette szerdán a kínai média.
Legalább 260 ember halt meg egy ruhagyárban és egy cipőgyárban pusztító tűzben Pakisztánban - közölték a helyi hatóságok. Szerda reggel még 128 halottról érkezett hír.
Alapos felújítás kezdődik decemberben a római Colosseumban, a világ egyik leglátogatottabb műemlékében. A munkálatok 25 millió eurós költségét a Tod's olasz cipőgyártó cég fizeti. A munkálatok első, 8,3 millió eurós szakaszával egy versenytárgyaláson nyertes céget bíztak meg július 27-én - jelentette be kedden a kulturális minisztérium.
Beszerzési megállapodást kötött a Honvédelmi Minisztérium fegyverzeti és hadbiztosi hivatala, illetve a büntetés-végrehajtás, amelynek értelmében több ezer katonai bakancsot a jövőben fogvatartottak gyártanak a honvédségnek – írta a Népszabadság csütörtöki számában.
Szobrot kap Martfűn a cseh cipőgyáros Jan Antonín Bata, aki 1940-ben alapította a később Tisza Cipőgyárrá átkeresztelt üzemet.