A Guardian kirúgta a karikaturistáját egy Netanjahu-rajz miatt
Steve Bell több mint 40 éve dolgozott a lapnál, most antiszemitizmussal vádolják, és nem hosszabbítják meg a szerződését.
Steve Bell több mint 40 éve dolgozott a lapnál, most antiszemitizmussal vádolják, és nem hosszabbítják meg a szerződését.
A magyar miniszterelnök viszont mindezt magyar adófizetői pénzéből teszi.
Politikai hovatartozástól függetlenül a média élvezi a Trump-körüli csörtét, pedig azt a Guardian szerint minél hamarabb le kellene zárni. A lap vezércikke azt is felveti, hogy a volt elnököt kár volt óvadék fejében elengedni, simán le is lehetett volna csukni.
Bella Montoyát állandó megfigyelés alatt tartották.
Orbán Viktor álláspontja a háborúval kapcsolatban belföldön jól hangzik, amit a nagyrészt a kormány ellenőrzése alatt álló, gyakran orosz narratívákat ismételgető média is felerősített – írja cikkében a brit The Guardian.
Még tavaly decemberben észleltek a The Guardiannél zsarolóvírusos támadást, amiben a szerkesztőség tagjainak személyes adatai lehetnek csak érintettek, az előfizetőké úgy tűnik, nem.
Minden gyanú szerint rettenetes körülmények és illegálisan alacsony munkabérek vannak az F&F korábbi, thaiföldi gyárában. A Tescót perli egy hétéves kislány is, akit megerőszakoltak a gyár területén, amíg édesanyja túlórázott.
Az agresszor iráni drónokat vet be és az infrastruktúrát veszi célba, hogy megtörje az ukránok harci kedvét. Ám a történelem azt tanúsítja, hogy ez a taktika csak fokozza az ellenfél elszántságát. Lapszemle.
A brit lap elemzést közölt Orbán Viktor dallasi fellépéséről a CPAC nevű republikánus összejövetelen, megjegyezve, korábban Ronald Reagan neve fémjelezte az eseményt, ma pedig már szélsőjobboldali megmondóembereké.
Két hónapig ostromolta az orosz hadsereg Mariupolt, a város leghosszabb ideig kitartó pontja, az Azovsztal acélgyár csupán május elején esett el. A háború előtt félmilliós városban azonban jelenleg is élnek ukránok, borzalmas körülmények között. Az is kérdéses, mi lesz azokkal, akik Nyugat-Ukrajnába menekültek a harcok elől: egy részük ugyan kapott lakhatást, azonban szeretnének visszatérni otthonaikba.
A brit lap szerkesztőségi cikket közölt, amely szerint a világjárvány lehetővé tette Orbánnak, hogy a kritikusokat és a politikai ellenzékét partvonalon kívülre tegye.
Nem hagyják, hogy a fosszilis energiával foglalkozó cégek rajtuk keresztül „mossák zöldre” magukat.