Bödőcs Tibornak a „populizmus hamisítatlan zsenijéről” szóló könyve volt októberben a legkelendőbb
Bödőcs kötete mellett a @nemakarokbeleszólni alkotói, valamint Náray Tamás könyve iránt érdeklődtek a legtöbben.
Bödőcs kötete mellett a @nemakarokbeleszólni alkotói, valamint Náray Tamás könyve iránt érdeklődtek a legtöbben.
Szívesen látna sokkal több nőt a politikában.
A divattervező szerint Orbán Viktornak nem az a dolga, hogy jól mutasson. Az országot elhagyni készülő Náray Tamás úgy gondolja, hogy választott otthonában, Spanyolországban elegáns kívülálló lesz, akinek minden ellenére Magyarország marad a hazája, mert ebből a jogából nem enged. Még úgy is, hogy Magyarországot sikergyilkos országnak tartja.
Náray Tamás korábban a Facebookon közölte, hogy másik országba költözik. Készen áll a változásra, mostanra mindent eladott.
A BÁV évzáró kortárs aukcióján ef Zámbó István Gondolatátvitel című képe kelt el a legmagasabb áron, 1,7 millió forintért.
A hazai és a nemzetközi divatvilágban is jegyzett „öltözködéstervező”, ahogy Náray Tamás önmagát nevezi, szeret markáns véleményt nyilvánítani. A pályafutását az írás, a festészet és a jelmeztervezés irányába kanyarító divattervezővel az Andrássy úti szalonjában beszélgettünk fogalomzavarokról, értéktévesztésről, a közízlés devalválódásáról. Az utolsó olyan jellegű interjút adta, amely másról is szól, mint a ruháiról, a képeiről, a könyveiről.
Egy jelmeztervezésről szóló interjú kellett ahhoz, hogy kiderüljön: van helyzet, amikor Náray Tamás kifejezetten szereti, ha irányítják, ha csapattag lehet, nem zavarja, ha kompromisszumokat kell kötnie, és ahol olyan vad, valóságtól elrugaszkodott ruhákat álmodhat színpadra, amilyeneket amúgy soha.
A neves divattervezőnek egy idős rokona sérült meg, az ő kálváriáját írta le.
A divattervezőt egyebek mellett az interneten talált, ügyeskedéshez tippeket kérő bejegyzések indították gondolkodásra.
Az egyik legsikeresebb magyar divattervező-üzletember, Náray Tamás felhagyott a divattervezéssel, és eddig kevesek által ismert hobbija, a festészet felé fordult. Támogatója is akadt.
Náray Tamás divattervező a Facebookon osztotta meg, hogy ő mennyit fizetett a Szépművészeti Múzeum kibérléséért, amelyért Orbán Viktor tanácsadója köztudomásúlag semmit nem fizetett.
Az önazonosság bárkit túlélővé és sikeressé tesz, az igényesség pedig egyáltalán nem csak a gazdagok és az arisztokrácia sajátja – véli Náray Tamás. A világhírű divattervező Az utolsó reggel Párizsban címmel írt önéletrajzi ihletésű regényt, ennek apropóján kérdeztük a budapesti szalonjában a családi örökségről, élete fordulópontjairól, szakmai titkokról és a divatvilág ellentmondásairól.