Beszáll az ingatlanbizniszbe a Prezi egyik alapítója
Halácsy Péter az Adi Keshi Kft. egyetlen tulajdonosa és ügyvezetője.
Halácsy Péter az Adi Keshi Kft. egyetlen tulajdonosa és ügyvezetője.
Az alapító szerint nem sikerült megértetni a minisztériummal, hogy ugyanazt tanítják a gyerekeknek, csak máshogy, és ezért nem kapott akkreditációt a Budapest School.
Elfogadta az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) a Budapest School kerettantervét.
Alig tudnak felvenni gyerekeket magániskolákba, annyira sokan keresnek az állami intézményeken kívül lehetőséget. Jobb híján a szülők arra vállalkoznak, hogy magántanulói csoportokat alakítanak a legkülönbözőbb igényekkel. A sokféleségben van igény az egységes szervezési, módszertani támogatásra, védjegyre. Most úgy néz ki, hogy ez is megvan.
Portré rovatában a Prezi társalapítóját, Halácsy Pétert mutatja be az e heti HVG.
Újabb iskolát nyit szeptemberben Óbudán a Prezi egyik alapítója, Halácsy Péter.
Fedezze fel az egy apró különbséget az első kép és a többi között. Igen, az első egy startupot, a továbbiak pedig egy világcéget ábrázolnak.
A Prezi alapítói, Árvai Péter, Halácsy Péter és Somlai-Fischer Ádám bekerültek a Financial Times legjobb 50 technológiai vállalkozója közé - közölte a Prezi kedden.
Az oktatásba fektet Halácsy Péter, a világhírű magyar startup, a Prezi egyik alapítója: óvodát alapít többedmagával. Terveik szerint később iskolát is alapítanak.
Ön nem hisz Istenben, de egy érdekes prédikációt meghallgatna? Nem oszt vallási dogmákat, de azért törekszik a jóra? Egyszerűen igent mond az életre és a szeretetre, de azt nem köti össze Jézussal? Lehet, hogy akkor önnek találták ki a Sunday Assembly-t, amely egy ideje Budapesten is szervez programokat. Ha mást nem, havonta egyszer jót sütizhet, beszélgethet egy nyitott társaságban.
Nyolc magyar szerepel a régió világszínvonalú innovátorait felvonultató New Europe 100-as listán. Ezzel Magyaroszág a közép-kelet-európai régió élvonalában foglal helyet.
Philip Zimbardo, a neves pszichológus Santana egyik számára táncolt előadása előtt, Csermely Péter amellett érvelt, hogy a tipikus magyar jellemzők a hasznunkra fordíthatóak, míg lengyel, izraeli, és a brit előadók arról győzködték a hallgatóságot, hogy a gondolkodásmódunk megváltoztatható. Tényleg jobbá tehető-e ez a hely, amit Magyarországnak hívunk? A HeroiKon konferencián jártunk.