Fidesz-közeli stróman tálalt ki a cégek működéséről: „Kuss volt a nevem”
Volt olyan projekt, amelybe azért vágtak bele, „mert a Nagy Sas elrendelte”.
Volt olyan projekt, amelybe azért vágtak bele, „mert a Nagy Sas elrendelte”.
A kifizetési bizonylatokat az elhunytak hozzátartozói nevében írta alá.
Ezúttal a Hajdú-Bihar megyei rendőrök ellenőriztek a levegőből.
A bíróság szerint enyhítő körülmény, hogy a férfinak két gyereke van. Az ítélet nem jogerős, mivel a tanár fellebbezett, és tagadja bűnösségét.
"Jelen projekt teljes mértékben alkalmas viszont arra, hogy esélyt adjunk az itt élő embereknek és ezáltal egy szebb jövőkép kialakítását tesszük lehetővé számukra" – állt a honlapjukon, amíg elérhető volt.
Miközben a kormány a Magyar Orvosi Kamarával háborúzik, március elsejétől három megyében működik az új ügyeleti rendszer. Az átállás nem lesz könnyű, Győrben például keményen ellenállnak az orvosok. Hajdú-Biharban egy hónapja már az új rend szerint működnek. Mivel kifelé csak a sikereket kommunikálják, több orvossal is beszéltünk arról, hogyan működik a rendszer, és mit várnak a továbbiakban. Egyik forrásunk tudomása szerint Takács Péter államtitkár országjáró körútra indul, hogy a városi kórházak szerepéről egyeztessen. A konkrétumokat itt is mély hallgatás övezi.
Márciustól az országban három vármegyében működik majd az új ügyeleti rendszer, amit idővel az egész országban bevezetnek. Az indulás nem hozott átütő sikert az orvosok körében.
Hajdú-Bihar vármegyében indult el az új ügyeleti rendszer, amikor nincs háziorvos, mentőtiszteket is bevethetnek.
Emberöléssel gyanúsítanak a rendőrök egy négyfős társaságot, amelynek tagjai pénzért vertek halálra egy 54 éves férfit a múlt héten Furtán.
Hajdú-Biharban tesztelték a rendszert, így ott is élesedik az új verzió. A megyében 10 településen marad meg a háziorvosi ügyelet.
A Magyar Orvosok Szakszervezetének elnöke szerint nagyon fontos lenne mielőbb tájékoztatni az orvosokat és a betegeket is.
A fogat hajtója a kórházban belehalt a sérüléseibe.