Olyat húzott a Lidl a dubaj csokival, ami utoljára az árstopok idején volt elterjedt
Nem mérik olcsón, de bő kézzel sem.
Nem mérik olcsón, de bő kézzel sem.
Mintha egy pálcát leszúrtak volna a földbe, úgy nézhet ki Dubaj új látványos felhőkarcolója.
Áprilisban annyi eső esett az Arab Emírségekben, amennyi máskor két és fél év alatt szokott, és most újra itt van a csapadék.
Fontos szerep juthat az Egyesült Arab Emírségeknek a mesterséges intelligencia (MI) szabályozásában, legalábbis ezt szeretné az OpenAI vezérigazgatója.
Először készül számadás a klímapolitikai vállalások betartásáról: 2100-ra 2,7 Celsius-fok környékén lesz a felmelegedés a kívánt legfeljebb másféllel szemben. A most kezdődő dubaji klímacsúcson a metán, a finanszírozás és a szén-dioxid-kibocsátás kap fő szerepet.
Mozgolódik Rijád, helyezkedik Dubai. Az arab technológiai tavasz nem az országok vezetését, hanem a nyugati világ egyértelmű fölényét gyengítheti olyan szegmensekben, melyeket a jövő kulcsterületeiként tartanak számon.
Újabb helyszínen gyűjtheti a vérplazmát az a cégcsoport, amely Tiborcz István közeléből két lépésben került az Egyesült Arab Emírségekben bejegyzett vállalatokhoz.
A dubaji robotfutár mesterséges intelligenciával is fel van szerelve, és 15 perc alatt ígér házhoz szállítást a próbaüzemben részt vevő területen.
A dubaji Gitex Global 2022 technológiai szakkiállításon is megmutatta magát az utóbbi idők egyik legérdekesebb járműve, a repülni képes XTurismo.
A Gitex 2022 nevű technológiai expón mutatkozott be egy érdekes jármű: olyan, mint egy autó, ez azonban repül.
Az Egyesült Arab Emírségek vezetői azt tervezik, hogy 2023. június 1-től bevezetik a társasági adót. Megszűnhetnek az adóparadicsomi állapotok, nehezebb lesz-e ettől a dubaji cégalapítás? Ezeknek jártunk utána.
Nem voltak dühösek, helyette megpróbálták megnyugtatni a kisgyereket.