Állj mellénk! Legyél pártoló tag!

#Dalfutár

hvg360 Csatári Flóra Dóra

Hajós András: "Akkor sikerül minden, ha birodalmi vagy, és ez kurva nagy baj"

Hiába indult értelmiségi családból, Hajós András lassan találta meg az útját: volt rakodómunkás és pincértanonc, elkezdte a tanítóképzőt, aztán szociológia szakon szerzett diplomát, majd sajtósként, kommunikációs vezetőként, illetve sales managerként is dolgozott, mielőtt befutott zenészként és tévésként. 2003-ban a 43. legsikeresebb fiatalnak választották, azóta a karrierjében voltak hullámvölgyek is. A tehetségében mindig is bízott, azonban ötven fölött már szembe kell néznie azzal, szükség van-e még rá a szakmájában. Úgy gondolja, a sikerre vágyó fiatalok most "talán még jobban is tudnak érvényesülni", mint amennyi lehetősége neki volt. Az viszont baj, hogy az ország egyféle sikertörténetet kínál. Interjú.

Kult Balla István

„Egyre inkább szeretném magamat kevésbé a vicces, jópofa Hajós Andrásnak láttatni”

Beindult a sokak szerint legszerethetőbb tévés sorozat, a Dalfutár negyedik szériája – amely már rég a YouTube-ra költözött. Ezt az alkotók azonban egyáltalán nem bánják, hatalmas szabadságot ad számukra az önállósodás. Amikor leültünk a két producerrel beszélgetni, kiderült, hogy Hajós András már nem is akar mindenáron vicces lenni, és társával, Jeli Andrással igazi producerekké váltak. Szerencsére azért ezt sem veszik annyira komolyan, csak amennyire kell.

Kult hvg.hu

Hajós: Nincs alku a TV2-vel

A zenész-műsorvezető a Facebookon közölte: nem igaz, hogy megállapodott a csatornával a Dalfutárról és a Sztárban sztárról.

Élet+Stílus Bicsérdi Ádám

Hajós András: "Megértem a kollégáimat, akik a Tényeknél dolgoznak, és hisznek benne"

Az itthoni televíziózás félős, és csak külföldi műsorötleteket másol gondolkodásmód helyett - állítja a Dalfutárral szakmai és közönségsikert arató Hajós András, aki állampolgárként rohamot kap a Tényektől, de szerinte ettől még nem kell állatokként kezelni a máshogy gondolkodókat. Hajós szerint az ország most olyan állapotban van, hogy a politikusok helyett helytelenül a tévésektől vagy művészektől várjuk a megoldásokat.