Tech techline.hu 2011. szeptember. 07. 19:20

Napi munkakerülő: Doktor House is megirigyelhetné

Az Amateur Surgeon nevű játék immár második epizódjához érkezett. Nem vagyok benne biztos, hogy Dr.

Az Amateur Surgeon nevű játék immár második epizódjához érkezett. Nem vagyok benne biztos, hogy Dr. House vagy inkább a sorozatgyilkos Dexter rajongók számára élvezetesebb-e ez a kicsit eszement játék.

Tény, hogy műteni kell benne, és a sztorija is „orvosos”, néha azonban már annyira véres, hogy valóban egy jól sikerült Dexter epizódra hasonlít. A megvalósítás azonban remek, sőt flash játékhoz képest meglepően sok pálya (értsd. sok megműtendő beteg) kapott helyett a játékban. Oké! Kezdődjön a napi munkakerülés - műteni akarok!

Hirdetés
hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.