Tech techline.hu 2011. szeptember. 20. 11:00

Az iPhone és iPad login képernyője az OS X-re [videóval]

Ha valaki irigykedve nézi az iPhone/iPad lock képernyőjét, és arról álmodozik, milyen jó is lenne egy hasonló login...

Ha valaki irigykedve nézi az iPhone/iPad lock képernyőjét, és arról álmodozik, milyen jó is lenne egy hasonló login képernyő az OS X-hez, akkor örömmel tudatjuk, hogy teljesülhet az álma.

A Lock Screen 2 nevű alkalmazás segítségével ugyanis átültethetjük az iOS lock képernyőjét, felturbózva néhány extra lehetőséggel. Így például az "elhúzást" végezhetjük a billentyűzeten vagy a touchpaden/trackpaden is, sőt, megadhatunk akár egymás melletti billentyűk lenyomásából álló kombinációt is, hagyományos jelszó helyett.
A program jelenleg akciósan, 2 dollárért vásárolható meg a Mac App Store-ból.

Hirdetés
hvg360 Imre Réka 2025. május. 04. 15:30

Melyik a legjobb kenyér a Lidl, a Spar, az Aldi és a Penny polcain a dietetikus szerint?

A diétázók általában igazi mumusnak tartják a kenyeret, pedig nem feltétlenül kell lemondani róla, ha mértékkel fogyasztjuk, és persze az sem mindegy, melyiket választjuk. A kézműves pékségekben kicsit mélyebben a zsebünkbe nyúlva könnyebb jó minőséghez jutni, de mit találhatunk a nagyobb diszkontláncok polcain? Trenka Andrea Petra dietetikus a HVG-nek elmondta, mit keressünk, ha egészséges kenyeret szeretnénk hazavinni, és mi az, amit érdemes elkerülni.