Sport HVG 2025. február. 19. 20:14

Sírva ment le a pályáról Emma Raducanu, miután egy dubaji zaklató ott ült a lelátón a meccsén

A férfi korábban már az utcán is megkörnyékezte a sportolót.

Egy megszállottan viselkedő férfi miatt egy időre félbeszakadt Emma Raducanu keddi meccse, amit a dubaji teniszbajnokságon vívott Karolina Muchova ellen – írja a Yahoo.

Raducanu odament a bíróhoz könnyezve és mondott neki valamit, ami után a férfit kivezették. A férfit ezt követően eltiltották a WTA-versenyek látogatásától. A WTA azt is hangsúlyozta, hogy a játékosok biztonsága továbbra is „elsődleges prioritás”.

A Yahoo szerint a férfi korábban már az utcán is megkörnyékezte, arról, hogy konkrétan mit történt, nem számoltak be.

A teniszezőnőnek pár éve már volt hasonló esete, akkor egy Amrit Magar nevű férfi küldözgetett neki bizarr üzeneteket és ajándékokat. Őt végül 18 hónap közösségi munkára ítéltek, illetve ötéves távoltartási ítéletet is kapott.