A szurkolók már este 7 körül füstfáklyákat gyújtottak a Népliget megállónál.
Hétfő este háromnegyed 9-kor a Groupama Arénában rendezik a magyar–szlovák Eb-selejtező focimeccset, a magyar szurkolók viszont már este 7 körül a helyszínen gyülekeztek, ahol füstfáklyákat is gyújtottak.
A Könyves Kálmán körúton rohamrendőrök állnak sorfalat, hogy a szurkolók ne menjenek az útra, és biztosítsák az autóforgalmat.
Kollégánk a Nagyvárad térnél lovasrendőröket is látott.
A meccsre közben megérkeztek a magyar válogatott tagjai,


és Mészáros Lőrinc is befutott, később pedig Orbán Viktor is lányával és vejével. Róluk itt tud képeket nézni!

A meccset itt követhetik velünk percről percre!
A BKK a honlapján azt írta, hogy este 6 órától lezárják az Albert Flórián utat a labdarúgó-mérkőzés miatt. Megjegyzik, hogy lezárhatják az Üllői út szervizútját is a felüljáró mellett, amelyet a meccs után, 22 óra és 23 óra között biztosan lezárnak majd. Emellett a szurkolók elhaladása idején megállítják a forgalmat a Könyves Kálmán körút–Gyáli út csomópontban.
Az M3-as metrópótló autóbusz is módosított útvonalon közlekedik, a Nagyvárad tér és a Népliget megállót áthelyezik a meccs utáni időben, 22:10 és 23 óra között. Az 1-es villamos az Albert Flórián út megállóban nem áll meg várhatóan 22:20 és 23 óra között.
A 200E autóbusz Nagyvárad téri megállóját már hat órától áthelyezik, és a 254M autóbusz is terelve közlekedik, nem érinti az Albert Flórián út megállót, a Nagyvárad tér megállót pedig áthelyezik szintén 6 órától 23:30-ig.

Imane Helif nem tart Donald Trumptól, és megvédené a címét Los Angelesben
Az olimpiai bajnok ökölvívó, aki Párizsban Hámori Lucát is legyőzte, motiválni akarja a fiatalokat, és jó példát akar mutatni nekik.
