2015. április. 21. 15:03 MTI Utolsó frissítés: 2015. április. 21. 15:35 Sport

Rossz hírt kapott a Las Vegasba készülő magyar bokszoló

A korábbi hírekkel ellentétben Bedák Zsolt valószínűleg mégsem lép ringbe május 2-án, a Las Vegasban sorra kerülő bokszgálán, amelynek főmérkőzését a jelenkor két legjobb profi ökölvívójának tartott amerikai Floyd Mayweather Jr. és a Fülöp-szigeteki Manny Pacquiao vívja egymással.

A múlt héten jelentette be a bokszoló menedzsmentje, hogy Bedák Zsolt, aki a Boksz Világszervezet (WBO) kispehelysúlyú Európa-bajnoka tízmenetes mérkőzést vív majd a mexikói Léo Santa Cruzzal, ám a boxrec.com portál szerint utóbbi ellenfele a francia Anthony Settoul lesz az MGM Grandben.

"Egyelőre várom a hivatalos választ, hogy mi történt. Ha azt láttam volna, hogy egy jobb, rangosabb ellenfelet kapna Santa Cruz, még érteném. De így? – reagált az Index megkeresésére Rácz Félix, a magyar versenyző menedzsere.

"A szerződésben szerepel az anyagi kártérítés, de az erkölcsi kár jelentősebb. Az sem kizárt, hogy egy hasonlóan neves ellenfelet kaphat Zsolt, erre a megállapodás 120 napot ad. De még egyszer mondom, várjuk meg, amíg hivatalos értesítést kapunk, akkor okosabbak leszünk."

párizsi olimpia 2024

Kovács Kokó István: Nem baltával rontok be az irodába

Gazdasági és jogi átvilágítást ígért a Magyar Ökölvívó Szakszövetség újonnan megválasztott elnöke, Kovács Kokó István. Atlanta olimpiai bajnoka a rá váró feladatok mellett beszélt arról, mekkora szerepe lehetett a politikának a megválasztásában, miként alakult a viszonya Erdei Zsolttal, miért indul nála hatalmas mínusszal a szövetségi kapitány, és hogy miért ilyen határozott a véleménye Imane Helif ügyéről. Interjú.

hvg360 Tiszóczi Roland 2024. november. 30. 07:00

Európának a katonai kiadások duplája sem lenne elég, ha az USA nélkül kellene védenie Ukrajnát

Donald Trump úgy vélekedhet, hogy legyen most tűzszünet a jelenlegi ukrajnai frontvonalon, Európa pedig oldja meg önerőből a térség biztonságának későbbi fenntartását. Ennek oka részben az, hogy az Egyesült Államoktól a közel-keleti és a csendes-óceáni térség növekvő feszültségei is igénylik az erőforrásokat. Kérdés, mennyi pénz és főként mennyi idő kell az európai hadiipar felfuttatására. Ami Magyarországot illeti, a honvédségi beszerzéseket intéző állami cég elleni kibertámadásban kiszivárgott dokumentumok szerint a jövőben feltehetően annyit sem költ majd védelemre, mint amennyit a NATO-ban vállalt.