Sport hvg.hu 2014. június. 16. 17:09

Pirlo elárulta, mitől fél

Még meg sem jelent, de már idéznek abból az interjúból, ami holnap jelenik meg Andrea Pirlóval egy olasz női magazinban, ahol elárulta, mitől fél.

A focivébé nem bridzsparti, a világbajnoki győzelemhez sosem lehet hozzászokni - ezt mondta többek között az olasz válogatott irányítója, Andrea Pirlo a Marie Claire Italiának adott interjúban, amely csak holnap jelenik meg, de a Gazzetta.it már most idéz belőle.

Pirlo olyanokat mond, hogy sosem nézett meg még egyetlen horrorfilmet sem, mert sosem volt még bátorsága hozzá, pedig csak úgy tud aludni, hogy előtte filmet néz.

AFP / Giuseppe Cacace
párizsi olimpia 2024
hvg360 Tiszóczi Roland 2025. február. 18. 19:45

Aki fél Hollywoodot bepalizta: a világ legsármosabb szélhámosa, Christophe Rocancourt

Máig Christophe Rocancourt az egyik legismertebb francia Hollywoodban, akinek ünnepelt sztárok, modellek és szépségkirálynők keresték a társaságát – többüket feleségül is vette. Kimagasló színészi képességeit és hihetetlen meggyőző erejét azonban nem a filmvásznon kamatoztatta: hol francia nemesnek, hol a Rockefeller család örökösének vagy Sophia Loren törvénytelen fiának, hol filmproducernek vagy menő bokszpromóternek adta ki magát, hogy a lehető legtöbb pénzt csalja ki áldozataiból. Nagy csalások című sorozatunk legújabb cikke.