Sport MTI 2014. június. 04. 17:14

Ronaldónak minden baja van, de készül a vb-re

A Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid aranylabdás támadójának térdében begyulladt az ínszalag, és a combhajlító izma sincs rendben.

Különböző sérülésekkel küzd, ennek ellenére továbbra is készül a jövő csütörtökön rajtoló világbajnokságra Cristiano Ronaldo, a portugál labdarúgó-válogatott sztárjátékosa.

A portugál szövetség beszámolója szerint a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid aranylabdás támadójának térdében begyulladt az ínszalag, és a combhajlító izma sincs rendben.

A portugálok a németekkel, az amerikaiakkal és a ghánaiakkal szerepelnek majd azonos csoportban a brazíliai tornán.

párizsi olimpia 2024
hvg360 Dobszay János 2025. február. 28. 06:30

A falu adja a másikat – Orbán lohol a vidéki szavazói után

Egész pályás védekezésbe szorul a Fidesz, aminek leglátványosabb bizonyítéka, hogy a falvak lakóit is célba vette Orbán Viktor a 2026-os kampányt felvezető kommunikációjában. Pénzt adnak a kocsmáknak, az idős falusiaknak, de a Fidesz évtizedes vidékpolitikájának haszonélvezői korántsem a falvak, hanem azok a földbirtokosok, akiket az „állami földrablás” során helyzetbe hoztak a helyi gazdálkodókkal szemben.