2011. július. 21. 21:11
MTI
Utolsó frissítés: 2011. július. 21. 20:54
Sport
Chilei csatár igazol a Barcelonához
A spanyol bajnok, Bajnokok Ligája-győztes FC Barcelona leigazolja Alexis Sanchezt, az Udinese chilei válogatott labdarúgóját.
A klub csütörtöki közleménye szerint öt évre szóló szerződést köt a 22 éves támadóval, akiért 26 millió eurót fizetnek, ám később az eredmények függvényében még további 11,5 milliót utalnak majd az olasz egyesületnek. Sanchez hétfőn orvosi vizsgálaton vesz részt új csapatánál, ezt követően pedig aláírja szerződését.
Perre megy a DK, hogy kiderüljön, mi történt az olimpia alatt a párizsi luxusszállodai szobákkal, amit Sulyoknak szántak
Sebián-Petrovszki László belenézhetett a szerződésekbe, azonban az adatok egy részét kitakarták, így nem derült ki, ki írta a szerződést és ki döntött róla.
