Kult hvg.hu 2018. május. 08. 11:48

Ízléstelenre sikerült Adele titanicos szülinapi bulija

Adele a hétvégén ünnepelte a 30. születésnapját. A bulija tematikus parti volt, a Titanic című film díszleteit és jelmezeit idézte meg az énekesnő és a vendégek. Ám egyesek szerint a mentőmellényekkel csúnyán túlzásba estek az ünneplők.

"Dirty 30" címmel osztotta meg Instagramján Adele a fotót, amely a szülinapi buliján készült. A posztban megköszönte a családjának és barátainak, hogy az utóbbi évtizedben mellette álltak, a megosztott képen pedig a brit popsztár kiköpött Kate Winslet, aki éppen arra vár, hogy a lépcsőfordulóban összefusson a fiatal Leonardo DiCaprióval.

Láthatóan a buliszervezők kitettek magukért, és biztosan szenzációs és csilivili partit csaptak Adele barátai, utólag azonban mégsem tűnik szerencsés választásnak a titanicos tematika, a rajongók egy része ugyanis kibukott azon, hogy a vendégek az 1912-ben elsüllyedt álomhajó korabeli díszletei között korabeli ruhákban ünnepeltek. A vendégseregnek ráadásul mentőmellényeket osztogattak emlék gyanánt, az egyik fotón Adele is a mentőmellénybe bújt Rose-ként ropja.

A Twitter-posztok alapján a legtöbb embernél a mentőmellényes fotó láttán szakadt el a cérna, többen írták, hogy ízléstelenség Titanic-partit tartani, miközben a katasztrófában rengeteg ember halt meg, és pláne undorító gesztus volt a mellényeket viselni.

"Nagyon ízléstelennek tartom. Megértem a témaválasztást, de csak addig a mértékig, amíg az egy pazar hajóról szól. Mentőmellényeket viselni azonban teljes mértékben tiszteletlen, és őszintén gusztustalan" – idéz egy rajongót az NME.

Sokakat kiborított Adele szülinapi bulija, egyesek hangsúlyozták, hogy a témaválasztás láttán felfordult a gyomruk. "Hülye idióta! 1500 ember halt meg azon a hajón" – fogalmazott egy másik kiábrándult követő.


hvg360 Tiszóczi Roland 2024. november. 30. 07:00

Európának a katonai kiadások duplája sem lenne elég, ha az USA nélkül kellene védenie Ukrajnát

Donald Trump úgy vélekedhet, hogy legyen most tűzszünet a jelenlegi ukrajnai frontvonalon, Európa pedig oldja meg önerőből a térség biztonságának későbbi fenntartását. Ennek oka részben az, hogy az Egyesült Államoktól a közel-keleti és a csendes-óceáni térség növekvő feszültségei is igénylik az erőforrásokat. Kérdés, mennyi pénz és főként mennyi idő kell az európai hadiipar felfuttatására. Ami Magyarországot illeti, a honvédségi beszerzéseket intéző állami cég elleni kibertámadásban kiszivárgott dokumentumok szerint a jövőben feltehetően annyit sem költ majd védelemre, mint amennyit a NATO-ban vállalt.