A longevityről is beszélt a miniszterelnök lánya egy rádióinterjúban.
Rádióinterjút adott Orbán Ráhel, aki a nagy áttörést az idegenforgalomban 2026–27-re prognosztizálja, miután az idei év szerinte még mindig része a Covid utáni gyógyulás folyamata. Az interjút a 444 szemlézte.
A fellendülés a miniszterelnök lánya szerint leginkább annak lesz köszönhető, hogy az apja vezette kormány visszavásárolta a budapesti repteret, hiszen „az emberek utazási vágya töretlen”. Ellenben problémát jelenthet, hogy az idegenforgalmi szektort rengeteg szakember hagyta el, őket mindenképpen pótolni kell szerinte, például a reptereken is, hiszen véleménye szerint a nyári késések is leginkább ennek köszönhetők.
„A BDPST Group szempontjából az egyik legmozgalmasabb, legizgalmasabb és a legnagyobb kihívásokat hozó, ugyanakkor a legboldogabb év az idei” – vélte Orbán Ráhel a Trend FM műsorában. Mindezt azzal indokolta, hogy több nagy projektjüket is lezárták 2024-ben.
Az interjúban Orbán Ráhel a saját vezetői attitűdjéről is beszélt, mint mondta, „a tudatosság és a tanulás nemcsak az egészségünkkel, a mentális helyzetünkkel kapcsolatban, hanem a vezetésben és mindennapjainkban is fontos”.
„Szeretem, amikor a nap végén elcsendesedik az iroda, és több idő jut a részletek kidolgozására” – árult el egy részletet arról, hogyan szeret dolgozni, hozzátéve, hogy „nem vagyok az a típus, aki nagyon sokáig fürdőzik egy sikerben”, de megállapította azt is, hogy „szeretem a szorgalmas embereket, valószínűleg én magamat is elég szorgalmasnak tartom”.
Beszélt a longevityről is, mint mondta, „az egészséges életmód az emberek életében egy előkelőbb helyre kerül”, erre pedig oda kell figyelni az idegenforgalom szervezésénél is. Dr. David A. Sinclair Meddig élünk? című könyvéről pedig az jutott az eszébe, hogy az író megemlíti benne a magyar nagymamáját és annak „magyar virtusát”, ezért úgy gondolja, „hogy talán mi, magyarok rendelkezünk olyan ősi képességekkel, ami a longevity alapját képezheti”.