Az Olaszországba, Spanyolországba, Portugáliába és Franciaországba utazókat és onnan indulókat érintheti.
Sztrájkolnak kedden az olasz légiforgalmi irányítók, ezért a Wizz Air fennakadásokra figyelmezteti azokat az utasait, akik Olaszországba, Spanyolországba, Portugáliába és Franciaországba utaznak vagy onnan indulnak.
Mint írták, SMS-ben és e-mailben értesítik az érintetteket, ha változik a menetrendjük, ezzel együtt arra kérték az utasokat, hogy maguk is folyamatosan figyeljék a Wizz Air-honlapon és -alkalmazásban megjelenő frissítéseket.
Azt is kérték, hogy az érintettek legalább három órával a járatuk tervezett indulási időpontja előtt érjenek ki a repülőtérre.
Olasz források szerint a légi irányítók délután egy órakor teszik le a munkát, és csak ötkor veszik fel újra. Emiatt az Alitalia számos belföldi és nemzetközi járatát is törölték vagy átütemezték.
