2012. szeptember. 20. 09:49 MTI Utolsó frissítés: 2012. szeptember. 20. 09:46 Vállalkozás

Egymilliárd dolláros kötvényprogramot indít a Mol

A Mol Nyrt. 100 százalékos leányvállalata, a Mol Group Finance S.A. egymilliárd dolláros kötvényprogramot állított fel a Mol garanciája mellett - közölte az olajtársaság a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

A program első kötvénykibocsátásához kapcsolódó árazási folyamat szeptember 19-én lezárult. A kibocsátás összege 500 millió dollár, a kötvények futamideje 7 év, éves kamatuk 6,25 százalék, hozamuk 6,438 százalék. 

A kötvények kibocsátása várhatóan a szeptember 24-i héten kerül sor.

 

hvg360 Pálúr Krisztina 2025. május. 09. 17:43

„Az életnek nincsen értelme, az életnek gyönyörűsége van” – 90 éves lett Csányi Vilmos, akit a kíváncsiság tart fiatalon

A sikeres élet tele van kudarcokkal, ezek határozzák meg, mire viszi az ember – mondja Csányi Vilmos etológus, aki méltató szavak, vastaps és kedves ismerősök közepette ünnepelte közönség előtt 90. születésnapját. Miért nevezték Véres Vilmosnak a diákjai, miben hasonlítanak a kutyák a kereskedelmi televíziók nézőihez, és hogyan kell intellektuálisan gátlástalannak lenni?