Itthon Somogyi Tamás 2017. október. 06. 12:26

Szintet lépett a firkaháború: az Echo TV arról készített videót, hogy összegraffitizi Simicska házát

Promóvideónak szánta az Echo TV, hogy összefirkálta Simicska veszprémi házának falát, de kamunak tűnik a graffitizés.

Simicska kedd hajnali festegetős akciója után a veszprémi Fidelitas-elnök, Simicska Ádám, a Momentum, majd a Kétfarkú Kutyapárt is elkezdett graffitizni az üres plakáthelyekre.

Most beállt a sorba az Echo TV riportere, Losonczy Kata, aki viszont nem Simicska plakáthelyeit vette célba, hanem olyan videót posztolt a Facebookra, amelyen – a mellette szereplő szöveg szerint – egyenesen az oligarcha házára fújta az üzenetet: „Hajrá Lajos!”. Valószínűleg amúgy kamu az egész, mert a házról nemrég készített fotón nem szerepel felirat. Ráadásul a videóban szereplő házfal, amelyre a festékszóróval a feliratot fújja az Echo TV munkatársa, nem is ugyanaz, mint amilyen Simicska házának fala. Itt tehát vélhetően filmtrükkről van szó, a graffitizés egy másik falon történt, Simicska házára pedig csak ráfotosoppolták a feliratot.

Valószínűleg helyesen tették, hogy csak eljátszották a graffitizést, míg ugyanis Simicska Lajos a saját oszlopait firkálta össze, addig ez a graffitizés, ha valóban megtörténik, minden bizonnyal rongálásnak minősül.

A korábban Simicska tévéjénél dolgozó Echo TV-s riporter a videó elején azt mondja: „Ön dönt: iszik, vagy graffitizik.” Ezzel arra a kormánysajtóban terjesztett pletykára utalnak, hogy Simicska berúgva graffitizte össze kedden hajnalban saját oszlopait.

A videóval egyébként az Informátor című műsorukat promózzák.

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat.

Hirdetés
hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.